Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 39

Téma: Sms nebyla odeslana a hodi se do konceptu i kdyz se odesle

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravim lidicky prosim vas mam problemek mam mio701 akdyz dam odeslat sms tak meto napise ze sms nebyla odeslana a hodi se do konceptu ale v 90% se odesle i presto asi semito stalo po nastavovani mms ale nesem si tim jist...nevite nahodou co stim dekuji?

carbik: upravil jsem ti nadpis, cim vystiznejsi budem, tim drive nekdo poradil
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Mám ten samý problém, může někdo poradit?

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Mám od včerejška stejný problém.Bud to vysrala nějaká aplikace nebo nevim.nepřišel jsme na to.Nic jsem nenastavoval...... Stahnul jsem flexmail 2007 a tam se odešle a nic to nehlasí.Je to asi věcí ty aplikace. TAky mi to hlasi tu hlasku že sms nebyla odeslana..nechce se mi delat HR jenom kuli tomuhle, když třeba někdo najde řešení......

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Já sem zkoušel i HS, bez výsledku. A je nejaký divný že to mají všichni od včerejška

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

taky resim tento problem,ale kdyz to mame vsichni teprv nejaky ten den,nebude to siti?Ja mam Vodafon a vy?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

tak jsem zjistil,ze je to opravdu siti Vodafone,volal jsem tam a znate to-vse je v poradku,chyba je na vasem pristroji....
    To je pech:

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Taky mám Vodafone.........:-(( nechapu...... JInak jak říkám.Nainstaloval jsem pokusne FlexMAil 2007 a tam je vše ok.Netvaří se jako že by něco neodeslal a pak že by to hodil do konceptu...............

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no taky mam vodaka(( kuram takze asi neco ze siti pice...jim tam calnu...btw: ja si nastotvoval ty mms nedelali ste to taky?

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Tak asi takto..Mio mam asi týden.Nyní mě to hlásí tuto chybe že nelze odeslat. Ke všemu když odešlu zpravu, ktera je rozdělena do 2, tak druha ani uživatelům nepřijde.Provedl jsem zálohu a udělal Hard Reset.Ihned po spusteni jsem se pokusil odeslat a výsledek je naprosto stejný.Takže se nebojte, že vám to dělá nějaký SW.Ani flexmail se nechova korektne a sms rozdělenou do 2 taky neodešle.Ponevadž jsme se nikde nedočetl o podpoře, nezbyde mi nic, než mio pěkne vrátit, prootže SMS jsem pro mne důležité.Nehledě na to, že displej je venku absolutně neviditelný a zvukový výstup do sluchátek je taky k ničemu a tedy nemohu použít jako MP3(níííízká hlasitost..ach jo.Jinou SIm kartu od jiného operátora jsem nezkoušel, protože žádnou nemám........

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

vodafona mám taky, a s tím displayem si musel počítat, to není jenom u mia, a mě se zdaj mp3 v pohodě - věc názoru.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od kardzi
    Tak asi takto..Mio mam asi týden.Nyní mě to hlásí tuto chybe že nelze odeslat. Ke všemu když odešlu zpravu, ktera je rozdělena do 2, tak druha ani uživatelům nepřijde.Provedl jsem zálohu a udělal Hard Reset.Ihned po spusteni jsem se pokusil odeslat a výsledek je naprosto stejný.Takže se nebojte, že vám to dělá nějaký SW.Ani flexmail se nechova korektne a sms rozdělenou do 2 taky neodešle.Ponevadž jsme se nikde nedočetl o podpoře, nezbyde mi nic, než mio pěkne vrátit, prootže SMS jsem pro mne důležité.Nehledě na to, že displej je venku absolutně neviditelný a zvukový výstup do sluchátek je taky k ničemu a tedy nemohu použít jako MP3(níííízká hlasitost..ach jo.Jinou SIm kartu od jiného operátora jsem nezkoušel, protože žádnou nemám........
    řekli ti tam něco?

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Samozřejmě že ne...asi MIO vráti.je pro men nepoužitelné....přechod k jinému operatorovi nemuzu (služebak) a hlavně je možné, že jak vodafone tak MIO na to hodi bobek a tento problém proste nebudou řešit. Přijde mi, že mio má nastavený delay reakce na odeslanou zpravu na nejaky cas, ktery vodafone zkrátil a ted samozřejme to hlasi onu chybu a rovnou to ani neodesle cast tej SMS..podle mne banalita, kterou asi nekdo pořeší, ale nemám čas ani chut na to čekat.Za ty peníze chcu funkční produkt.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Mozna za tim bude tohle
    http://mobil.idnes.cz/vodafone-ma-na-ostravsku-problemy-se-siti-delnici-prekopli-opticke-kabely-15j-/mob_operatori.asp?c=A070727_105932_mob_operatori_h ro

Nováček
    Registrace
    May 2007

taky mam VODU a taky me to zacalo delat... Sere me to, ale co stejne ja radeji volam, takze sms pisi minimalne..:-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Mám Vodovodyfone a Mio A701 a mám úplně stejný problém. Přišel jsem na to až dnes, protože včera, kdy to začlo všem ostatním, jsem žádnou SMS neposílal. Je to k vsteku (

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. E-mail - odeslaná pošta
    Od Jluk v sekci Touch HD
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 09-08-2009, 21:06
  2. ActiveSync - INSTALACE NEBYLA DOKONČENA
    Od jacktalking v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-01-2007, 20:00
  3. MDA Compact - 2x odeslaná SMS
    Od cihla_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-11-2006, 16:51
  4. SPB Imageer v1.2- čeština by nebyla?
    Od RV_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 29-10-2006, 20:28
  5. Hodi se koupit L00X420 ??
    Od Valheru_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 04-05-2005, 15:48