Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III jak opravit

jaguarik_ce4you (98)|24.7.2007 20:53
Zdravím. Pri flešovaní ROM mi zamrzlo MDA III. HR to nespraví. Ako to rozchodiť? Dík
htcjirka (1875)|24.7.2007 20:57
A dostanes se aspon do bootloaderu??
jaguarik_ce4you (98)|24.7.2007 21:27
Na to neviem ako do bootloaderu. Po HR svieti obrazovka s IPL,SPL,GSM a OS. Active Sync sa neaktivuje. Na micro SD mam Backup zalohu systemu, vsak tam sa nedostanem.Dik za akukolvek radu ako to aspon nabootovat.Tieto male masinky su strasne. PC je jednoduche.
htcjirka (1875)|24.7.2007 21:40
Vstup do bootloaderu - Podržet tlačítko voice recorderu (levá strana nahoře) a píchnout stylus do resetovací díry (levá strana dole)
Potom spojit s pocitacem pomoci usb kabelu a flashnout originalni rom nejlepe
jaguarik_ce4you (98)|25.7.2007 09:39
Dík. Tak do bootloaderu som sa dostal, spojil s usb a spustil upgrade subor, prebehla initializacia a potom som čakal 40 min, SR,HR a nič.Active sync sa nespojí pri flashovaní.Asi flash nefunguje,po HR sa dostane na obrazovku IPL,SPL,GSM,OS.Pri romke je táto inštrukcia no nemám potuchy čo to znamená,ja len dvakrát kliknem na súbor UpgradeRom čo asi nestačí:
1. download ROM you'd like to flash
2. download dutty's good NBHTool
3. download upgrade tool
4. run nbhtool and extract windows.nb from nbh file that came with ROM
5.run upgraderom.bat and keep fingers crossed
6. do hardreset and enjoy

it should work with any ROM, but it upgrades only OS, not radio, ipl spl...
You must have async connection.(dont work thru bootloader)
Tak veľmi som chcel WM6 až som to pobabral.Dávam tam anglickú verziu na orbita.Ďakujem za pomoc.M
jaguarik_ce4you (98)|25.7.2007 09:56
Snažím sa stiahnuť z tohto linku http://www.thegamebooks.com/viewforum.php tie nástroje ale nemôžem nájsť kde? A čo s nimi potom? :-(
Duddits (217)|25.7.2007 10:52
WM 6 bych tam necpal, protoze pro MDA III zatim nejsou