Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak přidat instalační CABy do instalace WM

ttuky (13)|24.7.2007 12:06
Dobrý den
Mam ROM WM6 a po HR se mi objeví i složka kde jsou umístěny instalační CABy vybraného softwaru.Rád bych si tam přidal pár svých programů.Existuje nějaký jednoduchý postup jak to zrealizovat?Např.nějaký software který by to uměl?
Díky za radu
urys (402)|24.7.2007 12:26
Nevím zdali to tak je, ale zřejmě mluvíš o tzv. ExtROM.

- Její velikost je omezená (10MB)
- pokud budeš flashovat jinou verzi ROM, která bude obsahovat i ExtROM, tak se ti při flashi ExtROM přepíše.
- pokud tam máš místo a máš ji odemknutou (zřejmě ano, když jí vidíš), tak tam nakopíruješ instalační CABy například Total Commanderem (snad to půjde i interním FileExplorerem, ale to jsem nikdy nezkoušel)
- pokud bys chtěl docílit toho, aby se ti i po HR ty CABy nainstalovali, musel bys upravit soubor CONFIG.TXT - taky jsem nikdy nezkoušel

Lepší je, alespoň z mého pohledu, mít svoje oblíbené instalační soubory na kartě v nějakém adresáři a třeba pomocí scriptíku je pak "poloautomaticky" instalovat viz Instalace SW, obnova nastavení ....
ttuky (13)|25.7.2007 12:40
No moc se v tom nevyznám :D Jestli to správně chápu tak se celý flash provádí ze souboru s příponou NBF.Existuje tedy nějaký editor tohoto souboru?
Saman_ce4you (1451)|25.7.2007 12:54
Prohledej sekci HTC, ucite se o tom diskutovalo a jsou tam i linky na postup..
urys (402)|25.7.2007 12:56
[QUOTE="ttuky"]No moc se v tom nevyznám :D Jestli to správně chápu tak se celý flash provádí ze souboru s příponou NBF.Existuje tedy nějaký editor tohoto souboru?[/QUOTE]

Ano existuje, podívej se na XDA, hledej IMGFSTool případně něco kolem "vaření" romek
ttuky (13)|25.7.2007 13:56
Koukal jsem na XDA ,ale nepovedlo se mi najít link na stažení prográmku :( Ani GOOGLE nepomohl :(( :((