Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mda Compact 1 a WM05

jerry kondor (11)|23.7.2007 15:30
Zdravím, potřeboval bych přehrát na mda compactu WM03 na WM05, bohužel jsem to na jednom zkoušel a mda jaksi odešlo :o) Proto bych se chtěl zeptat jestli mi někdo nedáte přímo přesnej návod, či nejste ochotni (pokud to vůbec jde) to přehrát (na nejakým tom drobáku se dohodneme).

díky za pomoc
Zdenek Malinsky (9781)|23.7.2007 15:38
Na MDAC WM 5 jaksi nejsou. :?
Miloš Strouhal (3997)|23.7.2007 16:41
[QUOTE="jerry kondor"]bohužel jsem to na jednom zkoušel a mda jaksi odešlo [/QUOTE]To jako vazne? Nedivim se tomu ze vam to zheblo.. Ale ze jdete a neco nahravate nekam kam to vubec nepatri a pritom si nikde neoverite ze by to vubec mohlo fungovat..
jerry kondor (11)|23.7.2007 19:06
:o)) já bohužel našel návod :o) proto jsme to zkoušel, kdybych ho nenašel, pak bych to nezkoušel :o) a jestli jsem si to neověřoval ? našel jsem nekde na foru kde kdosi komusi radil ze pokud se mu tam nelibí klavesnice a ovladani at tam hodi WM05....ano povedeny zertik :o)

počítám že ten compact opravit již nejde že ?

a ted dalši vec, nevite teda nekdo jak zamezit dvojitemu odesilani sms a zasekáváni se ve frontě? coz byl ten důvod experimentovani :o)

Miloš Strouhal (3997)|23.7.2007 19:58
Aha, no to je pekny zertik, WM5 na MDA Compact I neexistuji. Opravit zkusit jedine opetovnym prehranim zpet na WM2003SE, pokud jeste funguje Bootloader, pokud nefunguje, muzete to prodat na dily..
jerry kondor (11)|23.7.2007 20:03
Bootloader nefunguje, nebo se mi ho alespon nepodarilo spustit.mackal jsem co se dalo :o)) ale opravdu: bootloader nejede ale telefon reaguje na usb pripojeni a na display se píše serial v 1.04.. nebo usb v 1.04 pokud se nepletu.
s těma sms mi zrejme neporadite ze ?

rad bych rekl ze jsem opravdu googlil a ptal se kde jsme mohl.. z nouze jsem se zde registroval na foru, bohuzel to mela byt zrejme prvni vec, ale ja jsme o tomhle foru netusil.
Miloš Strouhal (3997)|23.7.2007 20:27
Ale to je prave ten Bootloader, kdyz sviti Serial 1.04 ci USB 1.04.. :) Pripoj to k PC, spust upgrade znovu, tentokrat ten spravny, tedy WM2003SE a rekni co to dela, zda se ti rozjede flashovani a zda to probehne.
jerry kondor (11)|23.7.2007 20:38
Vsechny návody co jsem nasel koncily nebo začinaly active synch což ovsem nejde protoze pocitac nepozna ze jsem pripojil usb zarizeni....
ja nevim asi jsme vygoogloval spatny navody....nemel by jsi prosimte odkaz na spravnej navod ? ci nemohl by jsi mi vse potrebne poslat na email ?
vím ze asi obtěžuji, ale uz se tim zabyvam aktivne asi 3 měsíce...hloupej snad nejsem s PC mi to vcelku jde ale s timhle..moc ne no :o)
jerry kondor (11)|23.7.2007 20:40
ted se dívám na tvuj profil....bohužel jsme mda poslal do prahy poštou do servisu.. bohužel ke tvoji konkurenci, kterou pochopitelně nebudu jmenovat, protože jsme zrovna spokojen nebyl.
Miloš Strouhal (3997)|23.7.2007 21:22
A jaky navod mas presne na mysli? Ja zadne navody nemam, jediny navod o kterem vim je ten co najdes na titulce ce4you. Zkousel jsi to zarizeni flashnout zpet na WM2003SE, drive nez jsi to zaslal do toho "servisu"? Ja kdyz pripojim MDA k PC tak se take netvari ze by neco rozeznal, jen se ozve standardni zvuk pripojeneho hardwaru. A i v takovem pripade mi flashovani probehne korektne.
jerry kondor (11)|24.7.2007 00:15
NE, protoze se nikdy k pc nepripojilo...ani tak jak ty rikas..smutny je ze jsme ho ted dal do usb nez jsme ti odepsal a buhvico tak se po 5minutach pripojilo tak jak ty rikas... a prave te dpo dalsich 5 zase odpojilo :o))))

nic kazdopadne nejak reaguje....

prosimte, kde stahnu proto WM2003SE ? i stou flash na ROM kdyz jsem to tenkrat shanel bylo nejak vic verzi a nerad bych to zvoral zase...
nehoil by jsi mi sem strucnej navod ? popr odkaz na presnou verzi co pojede ?

jinak zatim diky moc za ochotu, moc nechapu proc mi to v praze neopravily, kdyz je to podle tebe tak jendoduchy...
Miloš Strouhal (3997)|24.7.2007 08:53
Ja jsem ale nikde nenapsal ze je neco jednoduchy. Jen se ti snazim vysvetlit co bych s tim MDA delal ja nez bych to vzdal a hodil ho do srotu.. :) Porad nechapu o jaky navod se ti vlastne jedna? Ten tvuj Compact je ten od ceskeho T-mobilu? Mluvil predtim cesky, nez se ti podarilo ho odpravit? Jinak pokud je to Compact od ceskeho T-mobilu, ten update lze najit na jejich strankach. Pokud ho nenajdes, muzu ti ho poslat do emailu.
jerry kondor (11)|24.7.2007 10:13
Ano je to on, bohužel T-mobile.cz tento frimware nebo co to je nema..ma ho jen pro mdaII dokonce jsem tam tenkrat volal a nic... rekli mi ze by to mozna jelo i s tim pro mda II
Miloš Strouhal (3997)|24.7.2007 10:34
[QUOTE="jerry kondor"]rekli mi ze by to mozna jelo i s tim pro mda II[/QUOTE]To jako vazne jo? Tak jsi to tam mel nahrat a pak zadat odskodne za zniceni zarizeni ke kteremu by doslo vlivem zcestnych informaci ktere ti v T-mobilu podavaji.. :) Rekni email a ja ti tu oficialni ROM na T-mobile MDA Compact I poslu..
jerry kondor (11)|24.7.2007 10:49
Jo, ti rikam ze jsem se opravdu ptal vsude mozne, jen jsem nevedel o tomhle foru a v Brne ze servisu atd proste nikdo nic a ja vzdy bejval kutil :o) tak jsem si rikal ze to risknu..ze to urcite nejde znicit :o) a pak uz sjme jen slychal ze jsme to znicil :o)

Jerry-Kondor@seznam.cz

jenom jsem se v tom trochu ztratil...kdyz jsem to prehraval tenkrat tak byl soubor jako na prepsani ROM a potom windows mobile a ty mi rikas at prehraju windows mobile, a pritom mi na email chces posilat frimware na prepsani rom, takze v tom mam trochu hojek.
Miloš Strouhal (3997)|24.7.2007 10:59
To tedy mas! :) Procti si tohle, pak snad budes moudrejsi, ackoliv je to psano o MDA II, zaklady se daji aplikovat i na Compacta. ROM mas v mejlu, je to ta ROM jez byla nekolik let volne ke stazeni na strankach ceskeho T-mobilu.. :yes:

Když pouzijes vyhledavani, nejdes nekolik diskuzi tykajicich se flashovani MDA Compactu, tady mas namatkou dve:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=5824&dd=0&fi=0
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11530&fi=0
jerry kondor (11)|24.7.2007 19:51
pane MDA jede, mnohokrát vám děkuji..... samozrejme pokud mi napisete cislo uctu tak s emuzeme dohodnout na financni odmene..hrozne jste mi pomohl...

jen bych se jestě chtěl zeptat pokud si budu chtit upravit ty soubory rom v ERedit tools chce to pome heslo... nevite ty hesla nahodou k teto verzi ?

jinak opravdu dekuji
Miloš Strouhal (3997)|24.7.2007 20:43
Nemate zac, jsem rad ze to zase slape. A neprispivam sem kvuli tomu aby mi za to nekdo platil, takze na nejaky ucet zapomente.. ;) Jinak ten eredit je urcen pouze pro MDA II, takze hesla vam nepomuzou. U Compacta totiz nejde standardne editovat obsah Extended ROM.
jerry kondor (11)|24.7.2007 21:34
aha.... oki nevadi tak se s temi t-mobile hovadinami smirim... tak vam mnohokrat dekuji. Skoda ze jsme to neposlal do prahy na opravu Vám ale nejakým tulpasům... tak ještě jendou děkuji jsem opravdu vděčen.
geoRG77_ce4you (120)|24.7.2007 22:13
Doporučoval bych držet se dál od všeho co má v názvu "ROM", když už ti Miloš Strouhal tak pěkně poradil. Přesto se TMO customizace dá lehce (ani na tom nejde nic zkazit :D ) zbavit: HR a během odpočítávání customizace SR.
jerry kondor (11)|24.7.2007 23:05
Tak trochu me mrzi ze vsechny opravy co byhc chtel aji navody na upravu registru jsou vsude pro WM05 ..proste jsem stim 100 za vopicema :o)