Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartMaps 2.9.3 pripominky

Vlada165 (676)|23.7.2007 07:21
Muzu se prosim zeptat, co je ve verzi 2.9.3 konkretne noveho ?
Priznam se, ze jsem zatim nejak nic noveho nezpozoroval, krome pluginu v Today, ktery mi spis vadi a tyhle (zbytecne) pluginy ihned vypinam a pak hledam, kde je smazat, at zbytecne nezabiraji misto ;-(...

Jeste bych ale mel jeden navrh a to vypnout zvuk pri zrychlene simulaci (10x a 100x), protoze tady ty casti hlasek, ktere to staci rict, spis rusi a i kdyby byly cele, tak se stejne nestaci vnimat.
Dekuju...
PLANstudio (171)|27.7.2007 08:37
Dobrý den,

ostatní změny byly tentokrát méně viditelné - odladěn export GPX, zvětšení písma času dojezdu, oprava zobrazení nadm. výšky v oblasti 0 m.n.m (u moře) atd. Tzn. ladění programu a oprava nalezených drobných chybek.
Vlada165 (676)|3.9.2007 07:39
Kdyz jsou na mape ty "praporky" (prujezdni body), ktere jsem zadal rucne primo z mapy, slo by prosim aby se i v mape zobrazovalo jejich cislo ?
Spatne se to pak edituje a pokud delam slozitejsi cyklotrasu s vic prujezdnimi body, tak je pak zatim "jednodussi" celou trasu smazat a zacit od zacatku, ze pokud potrebuju jeste nejake body vlozit, tak jen podle cisla se spatne odhaduje, kde bod opravdu lezi na mape, kdyz i tam neni to cislo videt.

Bude prosim zase nejaka nova verze (kdy) a co se v ni chysta ?

Dejuju...
Vlada165 (676)|11.9.2007 12:56
Bude se prosim jeste vylepsovat i "cyklisticka" navigace v pohranici ?

Mam navigacni data z 3.9., (+posledni verze map) a kdyz zadam primo z mapy silnici mezi Kalkem a Mniskem v Krusnych horach (neni to zrovna "hlavni tah", ale jde mi o navigaci pro kolo...), tak stale pres Nemecko nenaviguje, ale snazi se mne vracet zpet do CR a zrovna tak to potom nenavazuje ani na prechodu "pro pesi" na Mnisku :-( Dekuji...
Vlada165 (676)|20.9.2007 07:50
Safra nejak se nikde nic nedeje a ani dlouho uz nikdo na me dotazy a namety nereaguje - nedopadnou nam nakonec SM jako PocketKIM ? ;-( ...
PLANstudio (171)|20.9.2007 21:03
[QUOTE="vladas"]Safra nejak se nikde nic nedeje a ani dlouho uz nikdo na me dotazy a namety nereaguje - nedopadnou nam nakonec SM jako PocketKIM ? ;-( ...[/QUOTE]

Dobrý den,

právě naopak, co nevidět bude prezentována zbrusu nová verze 3.0 pro WM!

Nejpozději bude k dispozici na Invexu, první preview by mělo být v nejbližších dnech.

S pozdravem
SmartMaps (46)|25.9.2007 10:49
Dobrý den,

ZDE je náhled nové verze v přípravě.
Vlada165 (676)|26.9.2007 07:30
Dobry den,

hm, funkce vypadaji zajimave, ale musim priznat, ze ten vzhled (a hlavne barva) se mi moc nelibi (pokud to tedy nebude tamto vypadat jen na tom Miu) a ze vzhled stare verze byl mnohem hezci :-(.
Doufejme, ze ty velke ovladaci ikony navic pujdou i poschovavat, ale nejdulezitejsi jsou samozrejme funkce a nove schopnosti ...
SmartMaps (46)|26.9.2007 09:03
Menu lze schovat, mělo by to být z obrázků patrné, prakticky až na malou šipku vyvolávající menu lze využít 100% LCD pro zobrazení mapy.
Barevná schémata budou volitelná.
Tato nová verze nám umožní i mnohé další funkce, pravděpodobně většinu toho, co naši uživatelé vyžadují či navrhují.
Vlada165 (676)|29.11.2007 11:29
Dobry den,

projeta trasa se da vyexportovat a prohlednout v externim programu,
ale neslo by prosim dodelat aby se dala vyexportovat i trasa naplanovana a prohlednout tak predem v externim programu treba jeji vyskovy profil ?

Nova verze zatim prosim nebude ?

Dekuji
SmartMaps (46)|29.11.2007 14:21
Dobrý den,

Vámi popsaný postup bohužel není možný a pravděpodobně nebude ani v blízké budoucnosti.

Opačný postup je však dostupnější. V PC aplikaci Cykloturistický průvodce ČR je možné u naplánované trasy vidět výškový profil. V budoucnu bude možné tuto naplánovanou trasu přenést i do PDA, v současné době je třeba ručně přepsat destinace do plánování v PDA.

Nová verze samozřejmě bude, dalo by se říct, že se právě učí navigovat. Snad si všichni nadělíme pěkný dárek pod stromeček.
jojolaser (82)|30.11.2007 18:37
Bolo by super keby aplikacia vedela zobrazit vyskovy profil aj v PDA. Hodi sa to hlavne na kolo.
Vlada165 (676)|3.12.2007 07:36
Jo jo prave o to mi prave jde - na kolo a na bezky a kdyz jsem nekde mimo domov, tak bohuzel nemam pri ruce PC a notebook nevlastnim ...
hotovyrado_ce4you (35)|10.2.2008 15:25
zatm není verze 3 pro PDA k mání, kdy tak bude? díky
SmartMaps (46)|11.2.2008 09:08
Dobrý den,

již probíhá poslední testování, do konce února bychom měli novou verzi vypustit včetně plánování.
hotovyrado_ce4you (35)|12.2.2008 11:54
[QUOTE="SmartMaps"]Dobrý den,

již probíhá poslední testování, do konce února bychom měli novou verzi vypustit včetně plánování.[/QUOTE]No to doufám, počasí na kolo se blíží :-) díky

Jo, kolik to bude plus minus pětikilo stát? Mám na mysli hlavně cyklo a turist mapu
wisp_ce4you (200)|13.2.2008 09:35
Bude take slibovane provazani s Cykloturistickym pruvodcem CR na PC?
Jestli potrebujete pomoct s testovanim, jsem k dispozici!
SmartMaps (46)|18.2.2008 11:22
hotovyrado
Cena aktualizace bude v řádech set korun.

wisp
Spolupráce mezí Průvodci a PDA verzí bude posílena.
Děkujeme za nabídku.