Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Universal- záruka u Mobil pohotovosti

Ledyyy (19)|23.7.2007 00:29
Víte o tom něco..? Vracím se zpět ke svému miláčkovi.. Momentálně uniho prodávají dva lidé.. Jeden má bílou verzi, Německá distribuce se zárukou u Mobilpohotovsti..V tomhle případě se záruka uplatní nejspíš v Německu.. Jenže ten druhý.. Má černou verzi klasika Qtek, záruka "pouze u mobilpohotovosti" jak píše v inzerátu.. :)) Krapet ve mě hrklo.. :)) Má to být CZ distribuce z Eurotelu, ale bez jejich záruky.. Kupoval při výprodeji zásob od Eurotelu a záruku má v mobilpohotovosti.. Já se v tom moc neorientuju, takže jestli někdo ví co a jak se zárukou, tak moc dík za radu.. ;-) O tu záruku mi moc jde.. Nechci aby mě pak mobilpohotovost nějak vochcala..
Ledy
Miloš Strouhal (3997)|23.7.2007 09:13
No asi to znamena, ze k tem zarizenim nemaji zarucaky, takze zaruka je uplatnovatelna pouze u nich, GSMobile by te pri pokusu o reklamaci vyhodil. Takze pokud budes reklamovat, tak jedine u nich, co uhadas, to nechaji na sve naklady opravit v GSMobilu (od toho maji tak vysoke marze na vojetych telefonech), co neuhadas je tva smula. Hadam, ze ti bez potizi uznaji jen vazne, zcela evidentni zavady. S reklamacemi typu: udelal se mi na displeji flicek, nebo: tohle tlacitko jde mackat hur nez by melo te asi poslou nekam. Naproti tomu pokud mas original zarucni list, tak i takove zavady GSMobile resi.. :yes: At uz vymenou displeje za novy nebo napajenim noveho mikrospinace.
Ledyyy (19)|23.7.2007 14:02
ok, na takový pitominy typu "tohle tlačítko jde špatně mačkat" nejsem..Jde mi jen o závažný problémy jako základní deska, závažná porucha displeje, nebo problém s kloubem.. Jinak snad vše překousnu, takže jestli tohle 100% musí vzít a na vlastní náklady opravit, tak bych byl fakt moc rád... :)) Originál záruční list od GSMobile máš na mysli ?
Miloš Strouhal (3997)|23.7.2007 14:15
No jestli to na 100% opraví ti nepovim, ale měli by. MDA jsem si od nich kupoval naposledy v roce 2003 a po závadě mi desku nechali v GSMobilu vyměnit, tak snad v tomto duchu pokračují dodnes. Mam na mysli originální záruční list od některého z prodejců HTC/Qtek zařízení, což Mobilpohotovost není. BTW, GSMobile vyžaduje i fakturu, jež s tímto záručním listem musí korespondovat. Být tebou, před zakoupením bych si pročetl záruční podmínky Mobilpohotovosti, ať víš na čem jsi, pokud tam mají třeba nějaké vyjímky.
null (0)|23.7.2007 18:20
No pokud muzu neco rici tak u mobilpohotovosti je vse ok,pokud tam nebudes reklamovat veci typu SW(ale i ty resi formatem MT- flash),dokonce i spatne fugujici tlacitka ....ano mluvim o jetych pda od nich ja osobne s nima mam dobre zkusenosti ;)
okias (11)|27.7.2007 16:36
[QUOTE="Ledyyy"]ok, na takový pitominy typu "tohle tlačítko jde špatně mačkat" nejsem..[/QUOTE] No, tak takovahle pitomina mně štvala a protože když píšu sms a každý druhý zmačknutí se to nestiskne... a v servisu: no to stačí když to budete mačka silnějc(tzn. málem promáčknete mobil). Newer more Siemens SX1.

0K!AS

PS: Mobilpohotovost radsi nekomentuju.
Ledyyy (19)|29.7.2007 21:43
[QUOTE]PS: Mobilpohotovost radsi nekomentuju.[/QUOTE]
Špatná zkušenost ?
zuzkys (356)|30.7.2007 16:09
Já mám tedy s mobilpohotovostí jen ty nejlepší zkušenosti jak s nákupem u nich, tak prodejem. Pár reklamací už u nich bylo a vždy perfektně vyřešeno.
Martin Ráž Hoch (1832)|30.7.2007 16:18
No, tak to bych také mohl oponovat... rozhodně s MP zas tak pozitivní zkušenosti nemám. A u tak složitého zařízení jakým je HTC Universal bych dost váhal.

Ano, evidentní chyby Ti musí opravit s ohledem na CZ legislativu, protože u výrazného problému riskují tahanice, protože to je prokazatelné soudním znalcem. U menších problémů se na Tebe vykašlou a pokaždé Tě pošlou domů, že se neprojevilo. Nechci je nějak očerňovat, to ne - tohle riskuješ ostatně i u GS Mobile.

Zkrátka já subjekt MP zas tak pozitivně nevnímám a když už jde o přístroj na 10 tisíc (Universal tam maj za 15, ne?), tak bych asi neriskoval.