Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

synchronizace qtek9100 a outlook v pc

jakaja (4)|22.7.2007 20:27
Dobrý den, opravdu jsem hledal jak nejlíp umím a nenašel jsem tu ani jeden topic s tímhle dotazem: Měl jsem 6600, kontakty z ní jsem si nahrál do adresáře Outlook Express v PC. Když je chci nyní dostat do nynějšího přístroje MDA Vario (QTEK9100) přes ActiveSync objeví se hláška "blablabla...chcete-li synchronizovat kontakty, email. zprávy, poznámky atd... odpojte zařízení nainstalujte a spusťte Outlook ..atd" no a já mám samozřejmě outlook v pc nainstalovaný a dokonce i spuštěný a přesto mi to stále opakuje to samé hlášení. O co jde? Vadí snad moje verze outlook express 6 ? Děkuji za radu nebo na link s tímhle problémem. Nebo jestli se dají nahrát kontakty jiným způsobem? Nevím. Předem Vám děkuji. Btw. synchronizace souborů (a celý průzkumník) funguje.
Zdenek Malinsky (9781)|22.7.2007 20:33
Musíš mít Outlook, nikoli Outlook Expres.
jakaja (4)|22.7.2007 20:40
Děkuji. Jiná možnost než sehnat tedy pouze "outlook" není? Kde se dá sehnat obyčejný outlook?:oops:
puffdady (3)|26.7.2007 14:09
Ja by som sa pri tomto probleme trochu pristavil. Presne tento problem mam aj ja a zatial som na neho nenasiel riesenie.
Odlisnost je nasledovna, mam Ipaq HP1930 a HP5450 (obidva WM2003), pouzivam Outlook 2007. A tu je ten problem, nedokaze zosynchronizovat vsetky veci tykajuce sa outlooku (mail, kontakt etc.). Pise presne tu istu hlasku (a to neopuzivam Outlook express ako pise jakaja), odpojte zariadenie, nainstalujte outlook etc. Skusal som uz vsetko, od preinstalovania Outlooku (verzia 2007), cez rozne verzie AcitveSyncu, vsetko. Proste to nefunguje. Som z toho na nervy. Funguje to vsak s Outlookom starsim bez problemov, ale nechcem sa uz vracat naspat k tomuto rieseniu.
Nevie mi niekto poradit, mozno uz niekto podobny problem riesil.
Vdaka
tsawo (7)|27.7.2007 12:14
[QUOTE="jakaja"]Děkuji. Jiná možnost než sehnat tedy pouze "outlook" není? Kde se dá sehnat obyčejný outlook?:oops:[/QUOTE]

Mam stejny problem. Ackoliv by pry mel Outlook byt zdarma ke kazdemu PocketPC zarizeni, ja jsem ho na prilozenych CD nenasel.
Mam Pocket LOOX N560, koupeno pred 14ti dny u Cybex.cz.
Zdenek Malinsky (9781)|27.7.2007 12:40
Ano, Outlook je/byl přikládán (stejně jako česká lokalizace) ke každému PDA prodávanému v ČR. Myslím oficiálni, nikoli šedý dovoz. Nyní někteří výrobci/dovozci/distributoři kvůli šetření Outlook nepřidávají. Zkus se zeptat prodejce, zda jen nezapomněli. Mám dojem, že u Looxe se nic neměnilo a měl by být na přiloženém CD.

Pokud neuspěješ můžeš si ho koupit - je několik možností, jak ušetřit. Např. slevy pro žáky/studenty škol a jejich rodiče atd. Druhou možností je mít ho zcela zdarma ke své schránce na exchange serveru. Ten k PDA osobně velmi doporučuji, obzvláště ve spojení s push-mail. Už ho skoro rok a půl využívám a na rozdíl od freemailů funguje na 100%, neztrácí maily (jako třeba seznam), nemá výpadky. Navíc se i proti klasickým POP3 ušetří data (kdo je velký šetřílek ;) )
tsawo (7)|30.7.2007 16:05
Tak jsem chvili "zhavil draty" a zde je odpoved prodejce:

:::
Informoval jsem se u vyrobce (pry jste jim jiz volal) a u aktualni verze vyrobku se tato aplikace jiz nedodava vzhledem k starsi verzi software. A uz se ani dodavat nebude. Na Nasich strankach pouzivame informace od vyrobce, ktery jeste tyto informace o dodanem softwaru nezmenil.

Z Nasi strany je tedy dodany vyrobek kompletni a jiny dodat nelze.

:::
Nasledne i na hotline Microsoftu mi prijemny divci hlasek sdelil, ze rozhodne zadny Outlook zdarma k dispozici neni.

Takze mam zrejme smulu a budu si muset velky Outlook zakoupit. Do ted jsem se MS Office na dlouhe lokty vyhybal, mam ve firme Open Office. Predtim jsem dlouhe roky pouzival Palm Tungsten a politika Palm, Inc. je v tomto mnohem vstricnejsi - Palm Desktop je dostupny zdarma.

Diky za tip na eoutlook, ale pouzivame vlastni domenu s postovnimi ucty, takze tohle uz bych nevyuzil.