Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP hx2490b a Hardreset

zorro08_ce4you (3)|22.7.2007 14:59
Zdravim

Mam problem s HR, kdyz jsem udelal HR tak skoro nic se nezmenilo (teda jenom cas vynunoval) a pokud se nepletu HR je "kalendar + itask + power"
jsem take hledal ale marne :|
nevite co s tim?

moc dekuji
sveci2 (8)|24.7.2007 02:56
Ak chces Hard Reset, musis najprv zatlacit "calendar" a "iTask" a nasledne (za staleho drzania predchadzajucich dvoch tlacidiel) stlacit reset a podrzat jednu-dve sekundy.
Ty pises, ze si skusal tlacit namiesto reset, power. Mozno je to tym....
zorro08_ce4you (3)|24.7.2007 20:12
no, samozrejme i + "reset" ale jsem tam nechtel napsat vis

Udelal jsem uz hodne ale....neslo to, opravdu uz nevim
thank sveci2 anyway :D
sveci2 (8)|25.7.2007 00:42
No podobny problem sa mi zrovna vyskytol vcera vecer. Bateria v mojom hx2790 sa samovolne vybila a po nasadeni na nabijacku sa pri 1/5 bootovania zasekol. Tazko predpokladat, kde sa v mojom pripade vyskytol problem, ale pomohol len HardReset. Akonahle som ho aplikoval, data sa nacitali, ale rovnako ako ty som mal ten isty problem, kedze maximalne sa akurat tak vynuloval cas a ostatne nastavenia (napr. IP, Owner Information) zostali nedotknute.
Skusim este nieco preluskat na hp-ckovych strankach, respektive v manuali... Ak na nieco pridem, dam vediet. V pripade tvojho uspechu prosim o to iste...
sveci2 (8)|25.7.2007 22:08
Takze nakoniec, po nastudovani manualu, sa mi podarilo zistit, ze v pripade potreby vymazania vsetkych personalnych dat je potrebne vykonat CLEAN RESET (nie HARD RESET ako sme sa domnievali). V tomto pripade je potrebne dodrzat tento postup:
1. Zatlacit a drzat CALENDAR + POWER + MESSAGING.
2. Kym drzis zatlacene tieto tri tlacidla, stlac RESET a pockaj kym sa iPAQ neresetuje.


Good Luck

zorro08_ce4you (3)|27.7.2007 15:53
díky za snahu, nemohl jsem dostat na internet dřív

yeah
už se mi podařilo :D
moc ti děkuju
jsem se teda spletl mezi "ITASK" a "MESSAGING"
díky
dokonal9 (3)|9.10.2007 21:02
HR s výmazem je "kalendář" + "zprávy (obálka)" + "power" a stylusem reset. Při restartu se ti dole objeví "Formating PS .."