Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Podsviceni (backlight) u N560

tomasd_ce4you (87)|22.7.2007 11:51
NA 720 pouzivam utilitu Backlight PowerToy - ARMV4.exe pro nastaveni ruzneho podsviceni pri napajeni z baterie a ze site. Na 560 to nechodi (WM5).
Nevite nekdo o reseni pro 560ku?
Proc to tam proboha FS nema ???? :mad:
Vigomat (20)|26.7.2007 19:25
Proč to nechodí nevim, ale máš to ve win defaultně nastavitelný a to v menu "napájení" proč tedy nějaký program ?
tomasd_ce4you (87)|27.7.2007 01:08
V menu Napájení mám 2 karty:
1. Napájení - tam je pouze stav baterky
2. Upřesnit - tam je nastavení za jak dlouho se PDA samo vypne

V menu Podsvícení mám:
1. Jas - pouze jeden! ( i blbá HP 1940 to měla rozdělený na aku a AC)
2. Napájení z baterie - tam se nastavuje za jak dlouho se vypne podsvícení
3.Vnější napájení - taky jen nastavení vypnutí podsvícení.

Tak kde je ve win nastavení intenzity podsvícení podle napájení?
U Loox720 to taky není a řešila to právě ta utilita. Měl jsem ji tady z fóra mimochodem.

EDIT
Navíc když si omylem za tmy stáhnu podsvícení na nulu, tak si musím na PDA posvítit, protože se při tapnutí už samo nerosvítí (zaškrtlé to je). To 720ka taky nedělala!
incubus (15)|27.7.2007 09:11
Jj to je holt FSC... mel sem jiz spousty pda... HP, ASUS, i starsi looxe, bohuzel FSC zapomina na ty nejzakladnejsi funkce na ktere sme vsichni zvykly. Nenadelas nic. Ja sem funkcni soft na podsvetleni take nenasel.
Nalsii (31)|28.7.2007 16:35
Ja na (nejen) tohle pouzivam free aplikaci TodayWarrior, kde si intenzitu jasu muzu jednim tapnutim nastavit primo z obrazovky Dnes podle potreby a situace, do obrazovek nastaveni podsviceni sem nevlez uz ani nepamatuju...
Jose_Gonzalo (30)|30.7.2007 17:05
V Power a Backlight settings se nastavuje interval v minutách vypínání podsvicení tak napájení zařízení a zvlášt pro baterku a síť. Přístup k tomu je hned přes ikonu/indikátor baterie v pravém rohu standardní obrazovky.(už je o tom příspěvek výše, o kartách...)

Intenzitu podsvícení měním přidržením pravého dolního tlačítka a šipkou doleva nebo doprava. (Pravda, nedělá to žádný automat, program, ale člověk sám :D) Aplikaci na ON/OFF řízení osvětlení LEDek (podvícení tlačítek a ty dvě ledky na indikaci wifi/BT/nabíjení) mám Looxlight, na vypnutí displaye mám aplikaci ScreenOff (nebo Media Player) - aplikace získány odsud z jiných diskuzí. Nepochopil sem asi smysl příspěvku, proto jsem napsal své řešení, za to se kdyžtak omlouvám :-).
oltcit (1098)|30.7.2007 20:08
Pre tych nechapajucich:D on mysli toto.Zial tiez neviem o nejakom rieseni,mozno by stacilo vyhladat zmeny v registroch,ktore nastanu po instale tej utilitky a aplikovat ich v N560,mozno sa to da,neviem,hmm.
00226010_Screen005_Kxk.jpg
tomasd_ce4you (87)|4.8.2007 09:12
Ano,to je presne ono. Vsechna vyse uvedena reseni take pouzivam, ovsem aut. prepinani to nenahradi. Nu, co se da delat.
jmouca (45)|4.8.2007 09:23
Nevím co jsem s mojí n 560kou udělal, nepamatuje si při novém zapnutí tlačítkem úroveň předchozícho podsvícení, zůstává na nule. Musím pracně po zapnutí na nepodsvíceném displeji znovu vyjet posuvníkem.
Může někdo poradit co nastavit ?
-------
n560, SD 4GB Transcend, TT6, iGo, SmartMaps.
tomasd_ce4you (87)|4.8.2007 11:29
Tak to nevím, ale mám jiný související problém. Pokud je to v nastavení zaškrtuto, mělo by se podsvícení po stisku hw klávesy nebo tapnutí rozsvítit. Ovšem to mi nefunguje. Pokud např. v noci omylem stáhnu v PocketPlus podsvícení na nulu, nezbývá než si na Loox posvítit atrfit se znovu na ten posuvník. I když, teď už mám regulaci podsvícení pod hw tlačítkem, které to řeší. Také vám to takto nefunguje? Na 720ce to chodí ok.
jmouca (45)|4.8.2007 13:30
Děkuji za odpověď, pod levým dolním tl. mám přidružené podsvícení, tam ale po zapnutí to taky zůstává na nule. Snad by se to mohlo nastavit v registrech, na to si ale netroufám...:((
tomasd_ce4you (87)|4.8.2007 17:25
Ja mam take pod levým dolním :) cyklickou zmenu podsviceni o jeden krok nahoru, z nejvetsiho to jde na nulu, a porad dokola, to funguje.
Ale to ze se to neozsviti po tapnuti mne pekne stve. Wokna proste dal fungujou potmě dokd nějak ručně nerozsvítím.
amigo6 (10)|6.8.2007 16:41
Mne sa podsvietenie da regulovat aj cez tlacitko today + sipka vpravo alebo vlavo.
tomasd_ce4you (87)|6.8.2007 16:48
Aha, tak to jsem neznal.
Fly.boy (17)|12.1.2010 07:25
Zdravím,
měl jsem stejný problém u N500
-po zapnutí najelo zařízení vždy s vypnutým podsvícením a potom jsem ho musel ručně zapnout...
Pomohlo mi, když jsem v nastavení-systém-podsvícení-napájení z baterie (vnější napájení)-zakřížkoval "Zapnout podsvícení po stisknutí tlačítka či po klepnutí na displej"
Teď mi zařízení najede vždy se zapnutým podsvícením :yes: