Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zamrznutá úvodní obrazovka

Graph (6)|22.7.2007 09:43
Ahoj přátelé, dnes se mi z ničeho nic stala na mém PDA A 639 divná věc.. Jakákoliv aplikace, kterou jsem chtěl zpustit nešla zavřít a tak se kupily na displei jedna přes druhou.. Dal jsem tvrdý restart, systém naběhl, ale nemůžu na nic kliknout. Zároveň mi nenaběhli aplikace od SPB.. Prakticky se celé PDA jeví jako zamrzlé.. nepúomohlo vyndání baterie, vyndání pam. karty ani opakování tvrdého restartu..
Poradí mi někdo? prosím..
HOSTel (16)|22.7.2007 10:07
Pravděpodobně pomůže jedině zformátování PDA (hard reset). Přečti si tento návod, ale nevím jaká je u tvého PDA kombinace kláves. Asus P535 hard - reset návod
dort (1212)|22.7.2007 10:38
jen doplnění - tvrdý reset = hard reset = vymazaní zarízení do stavu od výrobce - takže jediné co jsi prováděl byl soft reset, kdy se jen "vypne a znovu zapne" přístroj po HardResetu budeš mít přístroj ve stejném stavu jako když jsi ho koupil
Graph (6)|22.7.2007 11:07
Děkuji za odpověď, toho jsem se bál.. Teď už se asi nedají zazálohovat data a instalované programy, že..
dort (1212)|22.7.2007 17:35
data - pokud projde synchronizace tak ano, programy stejně nejdou zálohovat - respektive dá se zazálohovat např. jejich nastavení, ale jinak se musí instalovat znovu