Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 66

Téma: TomTom české hlasy

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Na http://tomtom.praha5ghz.cz se píše "Jasne mluvene pokyny ve vasem jazyce obohacene o nazvy mist a ulic". Pokud to zkousim na PDA s TT6 tak zadne nazvy mist nebo ulic to nerika.
    Jak je to tedy?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Maxinoho, jen jeden takovej malej dotaz. Nedá se to nejak zhlasitit? Mam na motorce v PDA zaroven pustene na pozadi mp3 a Miroslava jsem slysel normalne, ale ta Lenka nebo jak se jmenuje tak kunka ), ze ji vubec neslysim a to mam vse naplno ))

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Takže jsem to vyzkoušel na svém TyTNovi a TT6, hlas jede v poho, ale radary to nehlásí žádný, takže mám asi smolíka a vrátím se k pípání, že? )

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Nahrál jsi zvuky radarů ke kategoriím radarů do adresáře s mapou a provedl znovu nastavení upozornění v TT ? Pokud ne, nebude ti to nic hlásit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

No právě, udělal jsem to přesně podle návodu a tak jak popisuješ, ale tam, kde mi to radary hlásilo pípáním, tak je ticho. No vlastně za ujetejch cca. 200 km v sobotu, mi to nehlásilo ani jednou!

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nahrál jsem si Julii, výborná práce, díky. :yes:
    PS: Mně radary fungují.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Takze, prosim jeste jednou, mam u kazdyho ze 4 druhu radaru tri kocovky, a to bmp, ov2 a ogg, vse je ve slozce PL_CZ_HU_SK........, nastaveni v TT6 provedeno, nedalo mi to na vyber zadny zvuk ani hlas, tak by to asi mnelo byt, nicmene mi to stejne nejede.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od elba
    No právě, udělal jsem to přesně podle návodu a tak jak popisuješ, ale tam, kde mi to radary hlásilo pípáním, tak je ticho. No vlastně za ujetejch cca. 200 km v sobotu, mi to nehlásilo ani jednou!
    Je potřeba znovu nastavit upozornění na bod zájmu..

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

No jak znovu nastavit body, vzdyt to pisu, ze jsem provedl znovu nastaveni v TT a ze mi to nedalo na vyber zadny zvuk. Samozrejme jsem to udelal na vsech ctyrech radarech, ale to tam konec koncu taky pisu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Já měl na svém PDA problém, že to odmítalo šveholit, pokud byl soubor *.ogg ve stereu. Bralo to pouze mono. Nemám teď možnost kontroly, zda stažená Julie a pod. jsou ve stereu či monu.
    Dělají ti to všechny hlasy, i třeba stažené z POI.cz ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

No to nevim z POI sem zadny nikdy nestahoval, ani do TT5 a ani ted do TT6, ale hlasy Julie a ty druhy (ted si nevzpomenu na jmeno) v navigaci normalne fungujou, jen mi to prestalo hlasit poi body, konkretne radary.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Samotné hlasy pro navigaci nejsou přímo v ogg, je to trochu jiný soubor. Pouze zvuky (hlasy) k bodům zájmu jsou v ogg, a ty mi ve stereu nefungujou.
    Asus 639, TT6.030.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Moje zkušenost se zvuky k radarům. Po prostém přenastavení upozornění na radary zvuk nejel. Tak jsem zkusil nejprve upozornění vypnout a teprve pak znovu nastavit a ejhle jede to. Snad to někomu pomůže.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

No tak az potud jsme se domluvili, jasne ze hlasy navigace jsou v jinym formatu a ukladaj se do Program Files/Navigator/voices - a hlasy radaru, nebo zvuky na kartu do slozky k mape, cimz u udanych poi radaru vzniknou 3 soubory: bmp,ov2 a ogg, a pak se musi spustit navigace a v nastaveni prenastavit znovu pozadovane poi body Opodotykam ze je nastavuji poze na blizke, cili prujezdni), ale stejne to nefacha, sakra:?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Tak tady už neporadím, nevím. (

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nové hlasy
    Od LOOX 710 v sekci TomTom
    Reakcí: 46
    Poslední příspěvek: 24-07-2008, 20:31