Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A696 a audio vstup

hugo.v.r. (12)|21.7.2007 22:39
Zdravím všechny a prosím majitele A686/696 o informaci: má tahle mašinka možnost audio linkového vstupu ? V různých webech se informace různí a Asus mlčí... Díky !
exot (45)|22.7.2007 19:17
No mám ho 3 dny a nevím kam bych vstup připojil - na přístroji žádný linkový vstup není.
hugo.v.r. (12)|22.7.2007 19:31
[QUOTE="mirdin"]No mám ho 3 dny a nevím kam bych vstup připojil - na přístroji žádný linkový vstup není.[/QUOTE]

U Asusu 639 kdosi kdesi v jedné recenzi napsal, že metodou pokus-omyl zjistil, že konektor pro sluchátka funguje zároveň i jako vstup pro nahrávání. Myslíš, že bys mohl zkusit nakrmit tvůj nový MyPal např. MP3 playerem, jestli to něco nahraje ? Moc bys mi pomohl při hledání toho pravého PDA. Díky.
exot (45)|23.7.2007 07:31
No tak teď jsem to zkoušel a vypadá to že tady to tak nefunguje.
Satrej_ce4you (26)|31.7.2007 19:55
Spis by mně zajímalo pánové jestli jde vystup na sluchátka propojit se vstupem AUX v autorádiu aby mi sel zvuk pres autorádio. Neodpálím vstup v autorádiu ?
hugo.v.r. (12)|31.7.2007 20:29
Tak Asus už je doma. Sice opravdu nenahrává z konektoru (ani nevypíná mikrofon zasunutím jacku), ale neva, ponechám si svůj milovaný MP3 přehrávač s line in recordingem a pokud rozchodím na Asusu USB host, budu přetahovat nahrávky z mašinky na mašinku :-) . Tedy pokud to má USB host - údaje v recenzích, v manuálu a na Asusu jsou rozdílné a nic neříkající...
-
Jinak připojením do AUX by se teoreticky nemělo nic odpálit, AUX vstup mi zvládá připojení MP3 přehrávače bez újmy a ty výstupy jsou asi u všeho tohohle klumpu stejné - výkonový zesilovač má několik miliwatt a impedance 32 ohm až nekonečno.