Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: CZ T9 Ipaq 514

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Tak se dnes hledal ceskou T9ku pro tento telefon, zkousel jsem jak pro SPV C550, i Asus P525, ani jedna nefunguje. Pak jsem zkousel tu z Modaca, taky ne.
    Nejdal jsem se dostal s tou T9kou z mobilnautu pro SPV C550, ta aspon zvladla vybrat jiny jazyk nez anglictinu, ale jinak nefunguje. Pri psani nejde pouzit jina nez anglicka T9, jinak se nenapise ani znak.

Nevite nekdo o nejake T9ce ktera by pro HP Ipaq 514 fungovala? A jak nainstalovat?
    Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Nejaky pokrok? Ta T9 me stve. Zatim to resim tak, ze ho ucim kazdy cesky slovo :sarcastic: Nevite nekdo, jestli je omezena kapacita?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

T 9 jsem nainstaloval do HP ipaqu 514 a nejede. Taky mě to štve, nedaří se mi nic na netu najít co by fungovalo. Nejčastěji odkazují na T9 na mobilnautu dokonce i s návodem na instalaci, ale tam žádný instalační program není, tak nevím.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

CZ T9ka z mobilnautu funguje, najdeš ji tady, ještě používám deCestinator a ten najdeš tady.
    Vše funguje.

Podobná témata

1. Ipaq rx3715 Riesenie problemu s mazanim Ipaq File Store
    Od ManInTheRain v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-04-2007, 20:11
  2. Je prace s ipaq 1940 rychlejsi nez s ipaq 1930?
    Od wwwictor v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 11-02-2007, 17:26
  3. Problem s IPAQ File Store u iPAQ rx3715
    Od horicky v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-09-2006, 11:04