Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Má ještě smysl měnit Compact I za Vario?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Už to tu párkrát bylo, ale doba plyne a nových zařízení je hodně. Budu teď prodlužovat smlouvu u t-mobile, mám možnost dotovaného telefonu nebo výhodnějšího paušálu. Vario by vyšlo na 3999 Kč. Dva roky s naprostou spokojeností používám Compact I na telefonování, agendu firmy, SMS, navigaci, internet, ICQ a nějakou tu zábavu. Slouží dobře, takže k výměně za novější model mě zatím nic netlačí, ale pravda je, že jsem neměl příležitost si jiné MDA vyzkoušet.
    Takže otázkou je, jak velkým přínosem, pokud vůbec nějakým, by výměna za Vario byla. Compact mám možnost prodat, objevil se zájemce. Nabízí se mi 3 možnosti: nechat si Compact a využít výhodnější tarif, nebo prodat Compact a vzít si nové Vario, nebo prodat Compact, prodloužit smlouvu s výhodnějším tarifem a koupit nějaké jeté MDA. Pomůže mi to někdo rozseknout?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Co si koupit něco pořádného?.. Vario už je tak trošku mimo v tenhle okamžik, ačkoliv ho můžeš mít za ty peníze o kterých píšeš. Co nezaplatíš na ceně zařízení, zaplatíš operátorovi na paušálech, však oni to mají moc dobře spočátané a nikomu nedají nic zadarmo. Tak co si koupit nějaké nové, nadupané zařízení, ale "nedotované" operátorem?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pořádného? Zas takový technofil nejsem. Stačí, když to bude dělat, to co má.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, Vario bude za chvilku už dva roky na trhu.. To mi nepřijde jako rozumné rozhodnutí do něj teď jít jako do nového zařízení, které má svému majiteli třeba další dva-tři roky sloužit.. Na trhu je už plno zařízení, která jsou už někde úplně jinde než bylo Vario před mnoha měsíci, tak osobně nevidím důvod do něj investovat.. Ale proti gustu žádná..

Nováček
    Registrace
    May 2006

OK, rád si nechám poradit, proto sem taky píšu. Máš nějaký návrh? Požadavek je jasný - aby to v pohodě zvládalo minimálně to, co MDAc, a za rozumnou cenu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Z těch co jsou v prodeji mi přijdou jako slušná zařízení tato:
    E-TEN M700
    E-TEN X500
    HTC P3300 (Artemis)
    HTC P3600 (Trinity)
    Z těch co zanedlouho přijdou bych volil například mezi těmito zařízeními:
    E-TEN X500+
    HTC Kaiser
    Nokia E90
    Ovšem je i spousta dalších možností, záleží na osobním vkusu a potřebách každého uživatele..

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak jsem se díval a ty modely od E-TENu jsou fakt zajímavý. Ještě si projdu příslušné diskuze. Každopádně jsem narazil i na E-ten M600+. Dalo by se o něm podle tebe taky uvažovat?

Nováček
    Registrace
    May 2006

M600+ je již také starší zařízení, které se v dnešní době nevyplatí kupovat. Je poměrně velký, tlustý, nepodsvícená tlačítka, absence EDGE, já bych šel spíše do X500

Registrace
    Nov 2007

Co od toho vlastne ches a koli by jsi do toho byl ochoten vrazit?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Má to zvládat to, co Compact: telefonování, agendu firmy, SMS, navigaci (GPS mám), internet, ICQ a nějakou tu zábavu. Protože původní záměr byl prodat Compact a za to koupit dotované Vario, které by mě tím pádem nic nestálo, moc jsem o penězích nepřemýšlel. Dejme tomu do 14 000 včetně DPH.
    Ale jak jsem psal, s Compactem jsem naprosto spokojený, ale když se teď vyskytla ta možnost získání Varia, začal jsem se zajímat, jak se věci mají.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

A co několik týdnů počkat na novou nabídku zařízení s WM 6 od T-Mobile? Určitě budeš překvapen (možná i mile ). Tedy pokud chceš využít zvýhodněné ceny.

Nováček
    Registrace
    May 2006

No tak to zní opravdu zajímavě. Zatím tam mají jen Vario a Compact III bez Wi-fi (pěkná blbost). Smlouvu bych měl prodloužit nejpozději v září, stihnu to? A můžeš aspoň naznačit, o co by se mělo jednat?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

My nesmíme ani naznačovat. Ale na pražském srazu se třeba dozvíš víc.

Nováček
    Registrace
    May 2006

No jo, ale když já to mám z Olomouce trochu z ruky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Asi mluví o T-mobilem dotovaném HTC Kaiseru, ale na ten je odkaz už na předchozí straně..

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. SPB Finance 2.x - ještě lepší, ještě více krémovější
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 109
    Poslední příspěvek: 21-01-2010, 10:10
  2. T-Mobile MDA Vario, má smysl flashovat na WM6 pro SDHC podporu?
    Od calboard.net v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-12-2007, 20:35
  3. Jde měnit zvuk u sms Na Mio a701?
    Od gebič v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-07-2007, 19:10
  4. Ma smysl pouzivat exchange s MDA Compact?
    Od cenebris v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 07-06-2005, 13:56