Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

cestina na Jordanu 720 z iPAQ?

bure (2)|19.7.2007 07:52
Chtel bych si nechat z USA privest Jordanu 720. Po mem byvalem PDA (HP1915) mi zbylo CD s ceskou lokalizaci pro iPAQy do Sunnysoftu (InterWrite). Nevite nahodou nekdo, jestli mi tahle cestina pujde nasroubovat i do Jordany?
johny_ce4you (57)|19.7.2007 08:43
Pokud vim, tak cestina na PPC na Jornadu nainstalovat nejde. Jedina lokalizace, ktera tam funguje, se da stahnout tady:
http://wince-software.penreader.com/Language_Extender/a+...+rea_for_LE.html
bure (2)|19.7.2007 08:56
Pak bych mel jeden dotaz, prestane demo cestiny stazene z http://wince-software.penreader.com/Language_Extender/a+...+rea_for_LE.html uplne fungovat, nebo me jen bude otravovat nejaka hlaska?

Nemel by jste (treba i za uplatu) nekdo plnou verzi cestiny pro WinCE 3.0?
kapu_ce4you (268)|19.7.2007 09:15
Plnou verzi nemam..
Trial verze češtiny vydrží tuším 30dní, ale to nevím :?
Hlašku to určitě bude hazet, ale češtinu odinstaluješ a bude to OK.
Jinak lokalizace (jazyka) jsou v podstatě k ničemu za chvili si zvykneš na angličtinu v systemu a hlavně zpomalují celý system :((
uzivatel_oldd (180)|19.7.2007 12:47
sorry za OT ale uz po nekolikate ctu v ruznych vlaknech ze se mluvi o "Jordane" ale to je Jornada.

co se tyce cestiny tak LE fungovalo skvele v dobe kdy sem Jornadu mel.
Marixy (54)|1.8.2007 21:11
Jornadu jsem kdysi dávno taky měl ale byla kupovaná tady a byla k tomu lokalizace od Paragon software alias Moravia soft nebo tak nějak se to jmenovalo a byla moc dobře udělaná, žádné potíže v rychlosti nebo stabilitě jsem neměl. Kouknu se jestli ji někde nemám schovanou ale obávám se, že ne, byla na CD a ta většinou nezálohuji... Jinak bude-li možnost a přibližně stejná cena, kupte místo 720 raději 728, má víc paměti :-)
Marixy (54)|1.8.2007 21:29
Jo tak něco jsem přece jen našel, jestli máte ještě zájem, napište SZ.
kapu_ce4you (268)|3.8.2007 21:15