Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P535 s wm6 a zvuk

Rom4n (340)|18.7.2007 12:24
ahoj, trochu me tlaci cas, tak ten dotaz davam sem (kdyby me za to nekdo chtel napadat, tak se omlouvam..). Zajima me, jestli ve VM6 jsou nejake vylepseni, co se tyce upravy zvuku (basy, vysky, 3D). Protoze napriklad to 3Dcko ve WM5 stoji za uplny *. Oproti tomu na win CE2003 u hp1930 je zesileni na vystup sluchatek, coz je mnohem praktictejsi. Diky moc
Zdenek Malinsky (9781)|18.7.2007 15:40
Nevím, zda jde o dotaz na konkrétní model (není uvedeno) nebo kompletně celkově WM 6 (to je zase ve špatném fóru). Celkově lze řící, že toto spíše záleží na jednotlivých výrobcích, co vše do ROMky přidají nebo nepřidají, tedy i jaké vylepšovátka (čti przniče zvuku) tam dají nebo nedají. Myslím tím různé "ekvalizátory", bass-boosty a jiné pitominy.
Rom4n (340)|18.7.2007 17:21
konkretne by me to zajimalo u P535tky. Docela bych za nejakej ten vylepsovacek byl rad, protoze me ten zvuk nejak moc netesi (ted myslim audio vystup do sluchatek). Napadlo me, ze WM6 by mohla mit nejakej ten vylepsovacek
katro (8)|15.9.2007 10:46
Nechcel som zakladat novu temu, tak sa pytam tu. Aka je pouzitelnost Asus P535 ako mp3 prehravac? Hlavne ako je na tom kvalita zvuku vystupu do sluchadiel a hlasitost. Ako hra s pribalenymi sluchadlami a ci sa to zlepsi pripojenim kvalitnejsich. Dakujem za odpoved
Rom4n (340)|15.9.2007 13:18
no, shrnu to takhle: pokud ho srovnas s HP 1930, tak jsem zklamanej, pokud ho srovnas s iPOD a temahle mrchama, ma navic. Rozhodne srovnatelnej s kvalitnejsima prehravacema (poku mas dobrej prehravac a ne jen win media player). Kazdopadne vcera jsem testoval kamosuv iPOD za 12 000 a ten zvuk je prisernej, plati se tam pouze znacka-takze STRASNY! Sluchatka maj celkem slusny zvuk, ale pokud si potrpis vic na basy, tak doporucuju pecky od philipse (tusim SHE-770 nebo kolik to mam) a musim rict, ze maj lepsi zvuk, nez pecky od KOSSu za 800.-, protoze ji m chybej vejsky-takze opet, priserny a hnusny sluchatka za 800.- a platis znacku... Na ty philipse se vyplati dat vaticky, protoze se lip utesnej a jednak vic basujou a nepadaj z ucha ;)
katro (8)|15.9.2007 13:35
Dik za odpoved. No ja som zvyknuty na SE P990i + HPM-70 a ten zvuk sa mi fakt paci. Takze ked kupim nejake kvalitnejsie sluchadla (napr. sennheiser cx300), tak bude zvuk dobry hej? Nema nahodou niekto moznost porovnat s nejakym walkmanom od SE?
Rom4n (340)|15.9.2007 13:55
kolega v praci ma SE walkman, tak kdyz si vzpomenu, porovnam a dam vedet
katro (8)|15.9.2007 14:12
Dakujem, to by som bol velmi rad
zuzkys (356)|15.9.2007 16:30
Můžu porovnat toto: Měla jsem sony ericsson w850i se sluchátkama HPM-70 black, teď mám Asus p535 se sluchátkama Sennheiser cx300 white a naprosto stejný zvuk. Podle mě úplně stejné, k nerozeznání. :yes:
katro (8)|15.9.2007 17:18
Dakujem velmi pekne. Pomoze mi to v rozhodovani
Rom4n (340)|15.9.2007 18:23
tak ten kolega v praci ma w850i, takze uz nemusim porovnavat ;)
Rom4n (340)|15.9.2007 18:32
jinak co se tyce sluchatek, ty senheisery vypadaji zajimave 8-) ale co jsem tak cetl k tem KOSSum ( http://www.123mp3.cz/d/koss-spark-plug/ ), tak to, co pisou je fakt prehnany. Jak rikam, dle myho je ten zvuk dost nic moc, navic "huhlaj" a hodne chybej vysky. Porovnal jsem s philipsema SHE-785 ( http://www.internetove-obchody.com/philips-she-785000/f-2-s-2-dp-53037/ ), ktere maji nejen lepsi frekvencni rozsah, ale skutecne cisci a prirozenejsi zvuk a o hodne mensi cenu (videl jsem je uz i za neco malo pres 300.-). btw- zkousel jste nekdo beyerdynamic DT-770 PRO? Jsou fakt husty, poslech je pochoutka a tokonale utesni kolem hlavy, takze vazne parada. Maji ale vetsi impedanci, takze zvuk neni dostatecne hlasitej. Takze spis jako "pokojovky" k hifine ;) ( http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=Mjk1&akce=detail&id=6140 ). Juknete na ten paradni rozsah! Skoda jen, ze maj tak velkou impedanci, jinak bych je asi tahal misto pecek :D
zuzkys (356)|15.9.2007 20:03
Romane tvůj kolega má velmi dobrý vkus :yes: :D

K sluchátkům: Já sem spokojená se svýma sennheiserama, měla jsem předtím ještě od sony (úplně stejné typ do uší jak sennheisery, ale označení nevím) a říkám, že sony byli horší (ještě, že mi je pes rozkousal a tím sem si mohla koupit nové sluchátka :D ). Jinak ostatní sluchátka co píšeš sem nezkoušela, takže neposoudím..
Rom4n (340)|15.9.2007 22:52
ja mel puvodne aiwiny a mely taky slusnej zvuk, taky bych je mel dodnes, ale jedna odesla, jestli se spalila, nevim, spis unava civky, asi se nekde pretrhla, mel jsem je roky... Pak jsem zacal koukat na parametry - frekvencni rozsah a to mluvi za vsechno :) No, jsem rad, ze prestala hrat, protoze jsem si tehdy koupil ty philipsky a nedam na ne :)) (ikdyz ted kolem 300 a predtim za asi 550.-), ale neresil jsem to a nelituju:yes: :yes: :yes: . Ty beyerdynamicy prines jednou tata, skoda, ze nejsou "mobilni" :D
mrak1969 (30)|20.9.2007 12:08
Ahoj,
řekl jsem si, že také přispěju svým subjektivním názorem. Pro jakékoliv přenosné audio zařízení (CD, Walkman, MP3), používám již cca 10 let sluchátka Koss Porta Pro a jsou již druhá v pořadí. Jsem s nimi velmi spokojen, neboť jsou lehká, skladná, mají slušný frekvenční rozsah kde nic nechybí ani výrazně nepřebívá i když kladou trochu větší důraz na spodní kmitočet, ale aniž by z mého subj. pohledu trpěla kvalita. Vypadá to jako reklama, ale není, prostě jsem spokojen!!! Před P535 jsem vlastnil MDA2, kde si myslím že zvuk byl o trochu lepší (kvalitnější, silnější), ale zase ne výrazně. Jinak používám samozřejmně kvalitní wma (192 kb/s) či mp3 soubory (199 - 320 kb/s) vytvořené z CD. Používané softy pro přehrávaní: WMP 10 nebo GSPlayer2 a nepoužívám žádné ekvalizéry či jinné úpravce zvuku. Tak to je vše... :D