Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Send To > CF Card

marish1 (16)|21.3.2004 00:02
zdravim!
neviete niekto ako by sa dal vytvorit zastupca (shortcut) CF karty, ktora je v pda napojenom cez activesync na pocitac? ide mi o to, ze ak by sa takyto zastupca dal do priecinka C:\Documents and Settings\"USER"\SendTo\ islo by posielat subory rovno na cf kartu pravym kliknutim mysi>send to>CF Card.
je to vobec technicky mozne alebo neexistuje na to nejaky program?
vopred dakujem za odpoved!
marish1 (16)|27.3.2004 22:51
nechce sa mi verit ze by nic take neexistovalo. ako to riesite vy pri odosielani suborov s pc rovno na kartu v pda? treba ist cez my computer/mobile device/my pocket pc/cf card???
Rogner (49)|28.3.2004 01:01
Ja mam POCKETPC a taky nevím, jak na to. Ale data tam odesilám pomocí programu MobileExplorer, ktery se da stahnout na www.jabutec.com nebo přímo zde: http://www.jabutec.com/SiteResources/data/MediaArchive/files/me/me.EXE

Je to takovy pruzkumnik, s kterym se dobre pracuje.
st.tom_ce4you (365)|28.3.2004 11:38
Castecne to resi Resco File Explorer, ktery da do "send to" mobile device, kde je i nabidka storage card.
Milan Švec (938)|30.3.2004 16:38
[QUOTE="marish1"]...odosielani suborov s pc rovno na kartu v pda[/QUOTE]
Máte to tady.;)
marish1 (16)|1.4.2004 23:28
diky moc, presne to som hladal. len skoda ze ten resco je plateny, ale cez total commander je to tiez celkom pohodlne.
este raz diky:yes:
salvator_ce4you (137)|13.4.2004 21:17
[QUOTE="marish1"]zdravim!
neviete niekto ako by sa dal vytvorit zastupca (shortcut) CF karty, ktora je v pda napojenom cez activesync na pocitac? ide mi o to, ze ak by sa takyto zastupca dal do priecinka C:\Documents and Settings\"USER"\SendTo\ islo by posielat subory rovno na cf kartu pravym kliknutim mysi>send to>CF Card.
je to vobec technicky mozne alebo neexistuje na to nejaky program?
vopred dakujem za odpoved![/QUOTE]

používám TotalCommander na desktopovém PC. Jako WFX plugin jsem doplnil CE. tedy v sítích v TotalCommenderu vidím své PDA a na něm CF kartu.
váňa (242)|14.4.2004 14:09
Používám plugin TC už delší dobu a jsem spokojený. Není to sice nejrychlejší, ale určitě nejpohodlnější :yes: