Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

bluetooth Folding Keyboard FA802AA

delux_ce4you (22)|12.7.2007 15:06
Prajem príjemný deň.
Dnes, po mesiaci čakania som si kúpil bluetooth klávesnicu: HP iPAQ Bluetooth Folding Keyboard FA802AA
Pripojil som svoj iPAQ 2200 a s hrôzou som zistil, že v pribalenom CD je ovládač len pre windows mobile 5. Poraďte mi niekto kde by som mohol stiahnuť ovladač pre WM 2003 CE.
Ak sa s ňou pokúsim spojiť cez Bluetooth manažer, tak mi ju najde, ale keď príde na výber služby, tak mi to vypíše že zariadenie nepodporuje žiadnu použiteľnu službu. Cez PC mi funguje dobre.
Dopredu ďakujem za odpovede.
vario (441)|12.7.2007 16:53
a podíval ses na stránky výrobce?
delux_ce4you (22)|12.7.2007 17:36
Samozrejme. To bolo ako prvé, čo som spravil.
Avoj problém sa mi už našťastie podarilo vyriešiť. Stačilo len trocha hľadať na nete. Našiel som alternatývny program, aj keď nepodporuje nakreslene klavesove skratky, ktore su na klavesach, ale zato si môžem nastaviť svoje. Ten program je FREE a najdete ho na stranke: http://freedom.helpserve.com/index.php?_m=downloads&_a=view
PS: dufam ze tu môžem pisat linky, ak nie, tak ma na to prosim upozornite.
vario (441)|12.7.2007 21:20
však to je výrobce klávesnice
delux_ce4you (22)|2.8.2007 00:45
Chcel by som poprosit niekoho kto ma driver pre WinCE bluetooth klavesnice nech mi ho posle na: delux@netiq.sk Mozno pojde lepsie ako ten stary. (Uz ma nebavy po kazdom odpojeni klavesnice spravit soft reset, aby som mohol vypnut bluetooth na PDA.)
Budem velmi vdacny, dakujem.
hnizdo_ce4you (3)|2.12.2007 11:44
DD, mam stejny problem - klavesnice HP iPAQ Bluetooth Folding Keyboard pn FA802AA a LOOX718 WM2003SE. Dodavany jsou pouze ovladace pro WM 5. Podarilo se nekomu na 2003SE alespon castecne rozjet? Diky za kazdou pomoc.
delux_ce4you (22)|3.12.2007 19:36
skus si stiahnut nejaky driver z tejto stranky: http://freedom.helpserve.com/index.php?_m=downloads&_a=view
Ja som vyskusal skoro vsetky driveri s tejto stranky, ale fungoval mi len jeden. Klavesnicu som pomocou tohto driveru sice spojil, ale po odpojeni som nemohol vypnut bluetooth na PDA, jedine po soft resete. Teraz mam novy HTC p3300 a s nim mi tato klavesnica funguje aj bez nainstalovania ovladaca. Original ovladac mi fungoval len pokial som do nho nenainstaloval par programov, uz ani neviem akych.
hnizdo_ce4you (3)|3.12.2007 20:18
Diky za reakci. Nevis nahodou jaky to byl driver, ktery fungoval? Vetsinou maji u sebenapsano, ze budou fungovat po zadani unlock code. DIky za odpoved, klidne na soukr mail hnizdo@mujmail.cz
hnizdo_ce4you (3)|4.12.2007 19:08
Tak diky za radu. V cirem zoufalstvi jsem sahnul po Freedom_Universal_WM0305_PPC_BC.exe a po instalaci ovladace pro Freedom Mini Keyboard klavesnice funguje, cestina funguje, klavesove zkratky ne, ale s tim se da do dalsiho upgrade zarizeni ;) prezit. Ani ten soft reset neni nutny.