Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Haicom HI-406BT + MDA Compact 2 - problém

exot (45)|12.7.2007 06:28
Mám problém s touto kombinací. MDA se s GPS spáruje, navigační aplikace s GPS komunikuje (zkoušeno s IGO2006, OziExplorerCE a RichesseGPS) ale po úvodním zpřesnění polohy již tato poloha zůstane a nemění se.Ať se pohybuju sebevíc, tak se již nemění, rychlost pohybu ukazuje 0. GPS ale funguje, je vidět jak se mění satelity které vidí. Dělá to ve všech uvedených aplikacích. Nevíte někdo co s tím?
Ještě než jsem ji poprvé zkusil, tak jsem chtěl vypnout statickou navigaci programem Sifrtech, ale v tomto programu se taky chová divně - políčko se stat. nav. a talčítka get a set jsou zašedlé a nelze s tím nic udělat.
exot (45)|14.7.2007 12:27
Tak nevím, teď jsem GPS modul zkoušel s notebookem a aplikací Route66 2003 a tam to vypadá, že funguje bez problémů. Nemá někdo stejnou kombinaci a neporadil by mě jak to nastavit? Třeba dělám jenom něco blbě.
elba (50)|14.7.2007 12:57
Mel jsem Dataphone 2, cili Qtek 2020 a abych ho zprovoznil s timto modulem, tak jsem si musel stahnout patch, nebo utilitu ze stranek Sunnysoftu, ktery tam je pro tyto problemy vcetne navodu, jak to potom nastavit.
exot (45)|18.7.2007 21:25
No tak po studiu tohoto fóra myslím že to bude dělat pouze zapnutá statická navigace. Špatně jsem postupoval při pokusu o její vypnutí. Pozítří vyzkouším a napíšu výsledek.
exot (45)|5.10.2007 13:50
Jenom dlužím závěr, byla to opravdu jenom zapnutá statická navigace. Po vypnutí funguje vše bez problémů