Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Quicklink - mizeni ikonek

sep_ce4you (351)|11.7.2007 13:49
Obcas se mi stane, ze mi mizi ikonky aplikaci z Quicklinku (odskrtnou se sami, ze se nemaj pouzivat), pak musim vlezt spatky do properties a nacvakat je zpatky).

Je na tohle nejakej fix?
quentin1 (29)|12.7.2007 15:59
[QUOTE="sep"]Obcas se mi stane, ze mi mizi ikonky aplikaci z Quicklinku (odskrtnou se sami, ze se nemaj pouzivat), pak musim vlezt spatky do properties a nacvakat je zpatky).

Je na tohle nejakej fix?[/QUOTE]

tak to mi zmizi nejake ikony uplne a to vcetne nastavovaci a to uz pak jde jedine pres obnovu,protze nastaveni tehle app jem v menu telefonu nikde nenasel. Takze jsem to resil app SPB pocket plus,ta ale zase zpusobuje obcasne zatuhnuti systemu a pak je nutny soft reset. Nechapu proc to tuhne,na MDA compactIII jsem s tim problem nemel.
Pe3k_ce4you (3)|12.7.2007 18:49
Tak to mi se nezobrazuji tak jak maji ikonky Exel, Word, Powerpoint. Mam tam nejake defautni (jsou stejne). Musim si je napred pridrzet aby se ukazal text a ja se ujistil ze je to ta prava aplikace. Toto se mi stalo po vyjmuti pametove karty :(
Kal_Kal (64)|18.7.2007 10:15
[QUOTE="quentin1"]tak to mi zmizi nejake ikony uplne a to vcetne nastavovaci a to uz pak jde jedine pres obnovu[/QUOTE]

Blbost.
V menu si vyber Settings - Today - Items - Quick Link - Options.


PQK (0)|28.7.2007 22:49
Mizení ikonek se mi také stávalo - moje "řešení" je:

- pomocí menu Settings - Today - Items - Quick Link - Option (nebo \Windows\QuicLinkSetting.exe -> nastavit, které ikonky chci

- změnit Atribut souboru \Windows\QuickLinkCfg.xml na Read only (Pouze pro čtení) např. pomocí Total Commander


sep_ce4you (351)|29.7.2007 07:59
to zni genialne ;)
LorD.FreD (56)|29.7.2007 22:01
zni to dobre.... a logicky... taky s tim mam problem, zitra to hned vyzkousim a verim ze to pomuze :)
macleod (91)|6.8.2007 16:24
pravě to zkouším, jestli to funguje, tak to je na nobelofku :-)
nemáš ještě nějakej podobnej fígl na mizení některých Today pluginů po restartu ?
Kal_Kal (64)|14.8.2007 23:20
Tak mě to blbne i po nastevení read only.:(
macleod (91)|15.8.2007 06:28
Mě už ne :)