Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nové radary

tdanicek (21)|10.7.2007 17:29
Dobrý den, nevíte někdo jak přidávat nové radary i jiných zdrojů? Myslím to tak, že když si vezmu speedcameras.txt například z poi.cz, tak si iGo automaticky vytvoří k tomuto souboru i další potřebné soubory .spdb atd. Co když ale mám další nové radary, které v původním speedcameras.txt nejsou? Například radary z tohoto zdroje http://www.w-lantech.hu/speedcam/generator/speedcam.php?m=eu
Když původní speedcameras.txt smažu a nahradím tímto novým, tak se původní radary z poi.cz vymažou a iGo si vygeneruje další soubory .spdbjenom podle toho posledního .txt Lze nějak přidávat jenom aktualizace? Díky moc
Marek_026 (65)|10.7.2007 18:57
Jedině si do stávajícího *.txt souboru přihrát ty ostatní radary. Aktualizace jako taková (jen přidáním nových ke stávajícímu) nejde.
cofi_ce4you (26)|10.7.2007 22:47
Tuhle stranku jsem taky objevil a nezkyta jen moznosti radaru pro EU ;)

Kazdopadne jak radary jen updatovaj jsem neprisel :(
Ale vzhledem k tomu ze mi prijde ze na tech strankach to taky nejsou jen updaty ale kompletni aktualizovana verze tak je to asi zbytecne resit.
Proste vymaz vsechno v adresary Speedcams dej tam jen jeden *.txt

Samozrejme problem by nastaval pokud na tech strankach nejsou vsechny radary :( Tohle ale nevim jak overit.
pslany (130)|17.7.2007 14:09
Databaze radaru a jinych poi v zemich Evropy clenena podle statu pro IGO, TOMTOM atd. Snad se Vam bude hodit

http://www.poiplaza.com/en/countries.html
cofi_ce4you (26)|18.7.2007 18:39
Stim databaze radaru bych byl opatrnej ;) (na cechy toho tam moc nemaji a radary chybi uplne)
Nazval bych to jen databaze POI v zemich evropy.
pslany (130)|18.7.2007 21:57
Nepisu ze tam jsou ceske, pisu v zemich evropy a to je pravda, predevsim si myslim, ze Slovinsko a Chorvatsko ted dost lidi upotrebi, i kdyz je pravda ze jich tam neni moc ... pidil jsem se potom, protoze zitra vecer tam sam vyrazim ...