Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypnuti app namisto minimalizace | Vypnuti doplnovani diaktitiky pri psani SMS

VictorC (57)|9.7.2007 17:37
Dobry den,
je mozne v Asus P535 zmenit chovani tlacitka OK v pravem hornim rohu, aby se aplikace namisto "minimalizace" vypnula? Jsem na to zvykly z WM2003SE a nejak me to ted plete, ze mi vsechny aplikace co pustim zustavaji vyset v pameti jelikoz na to stale zapominam...
A je mozne vypnout doplnovani diakritiky pri psani sms?
Diky moc za pomoc
VicC
t.prochazka (125)|9.7.2007 17:47
Co se vypínání týče, tak mrkni na tohle:
http://www.spbsoftwarehouse.com/products/pocketplus/?cz

Co se psání SMS týče, tak pokud je otevřená klávesnice, je vedle ní šipka, na kterou když klikneš, tak jsou tam možnost -> Dokončování slov -> Nahrovat text při psaní. To by podle mě mohlo být ono.
Zdenek Malinsky (9781)|10.7.2007 08:04
K vypnutí místo minimalizace použij task manažer(správce úloh). Free najdeš např. zde, z placených možno doporučit k vyzkoušení WisBar Advance2, SBSH iLauncher, Handy Switcher a ty si pak dle vlastní potřeby nakonfigurovat.
Vzpomeň si, co jsi měl v předešlém PDA za programy, protože 2003 i 2003 SE po kliknutí na křížek-OK aplikaci "minimalizují" (nevypnou). Pokud se ti tedy vypínaly, měl jsi asi na to nějakou aplikaci (možná přímo od výrobce).

ad diakritika v SMS
Je to věc konrétní lokalizace, resp.klávesnice. Vyzkoušej postup doporučovaný v příspěvku výše.
VictorC (57)|11.7.2007 21:54
spb pocketplus pouzivam, jsem s nim moc spokojeny, tim je vyresen problem minimalizace, nicmene s tim SMS je to zatim nevyreseno, jedna se o zarizeni ASUS P535, s CZ lokalizaci primo defaultne, neni tam zadna jina klavesnice nez CZ, a bohuzel v moznostech klavesnice (sipka) sice je dokoncovani slov, ale me se jedna o dokoncovani dikaritiky, protoze to dokoncovani pridava hacky carky tam kam nepatri :-( nabidne slovo k dokonceni bez dikaritiky tak jak ma byt, jenze na nej kliknu-vyberu ho, ono se doplni a v mziku se mu doplni diakritika a vznikne tim jine slovo, nesmysl... ;/ zkusim nasadit interwrite, pokud to pujde ;[
Lobo_ce4you (514)|12.7.2007 07:37
Na odstranění diakritiky z sms používám Msg Clipper:

[CODE]http://opennetcf.p3t3.org/[/CODE]

Umí také zhustit text pomocí vynechání mezer a velkého písmene na začátku každého slova. Když dopíšu sms, tak zkopíruju celý text, spustím Msg Clipper, provedu požadovanou operaci a pak se přepnu zpět do sms a vložím upravený text. Už nemusíš nic kopírovat, upravený text je automaticky ve schránce. Celý to zabere pár sekund, ale výsledek je super!