Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Synchronizace, ActiveSync,

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Občas mám potíže při synchronizaci dat mezi PPC a PC, přes ActiveSync 3.7.1. Předpokládám, že se s podobným problémy určitě některý uživatel setkal.

Stává se mi (především po obnově zálohy - používám Sprite BackUp a když nainstaluji něco "většího", co chci zase dát pryč, obnovím zálohu - ovšem pouze systému + registrů), že mi ActiveSync při synchronizaci hlásí přesně dvojnásobný počet kontaktů, tasků, událostí, souborů a poznámek, tzn. položky v PC a PPC bere jako neshodné, rozdílné. Po synchronizaci mi to napíše buď že má "unresolved items" (týká se to synchronizovaných souborů, zejména MS Office), které často nedokáže vyřešit a když vytáhnu PPC z kolíbky a vrátím ho zpět, často právě o tyto soubory přijdu :-(. Nebo dnes novinkově mi na PPC vytvoří "Changed copy of...", což je příjemnější, protože o žádná data nepřijdu, ale zase je musím manuálně mazat.

Nechci vědět, o kolik dat jsem těmi "unresolved items" přišel... první zálohu mám, ale i tak mám nepříjemný pocit.

Jaké máte zkušenosti vy? Kopírujete (například po úplné reinstalaci) soubory manuálně do PPC a až pak je necháte přes ActiveSync synchronizovat, nebo to máte nějak vyřešené? Je to celkem otrava.....
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Stáhněte si poslední opravenou verzi MS ActiveSync 3.7.1 build4034 (anglicky). Můžete to vyzkoušet oficálně už i slovensky! Česky ještě nedodali. Slovensky to chodí v pohodě!)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Stáhněte si poslední opravenou verzi MS ActiveSync 3.7.1 build4034 (anglicky). Můžete to vyzkoušet oficálně už i slovensky! Česky ještě nedodali. Slovensky to chodí v pohodě!)
    … nový build AS jsem stahoval dnes ráno, ale toho, že existuje i SK a PL atd. verze jsem si nevšiml :-) Třeba MS vyřešil i problémy s konverzí dokumentů s rozšířenými znakovými sadami :-) Nezkoušel jste to někdo?

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Treba zlokalizuje i system :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Stáhnul jsem slovenskej, nainstaloval a ... ... a je anglickej ... konverze byla v mém případě v pořádku i před tím, chtěl jsem jenom aspoň trochu slovanský ovládání ... :sarcastic:

Podobná témata

1. Synchronizace s PC, ActiveSync
    Od Youzza v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2009, 11:55
  2. ActiveSync a synchronizace casu
    Od st.tom_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-04-2008, 12:49
  3. ActiveSync - Synchronizace
    Od crapper_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace