Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace, ActiveSync,

Ascalabrus (3)|18.3.2004 13:32
Občas mám potíže při synchronizaci dat mezi PPC a PC, přes ActiveSync 3.7.1. Předpokládám, že se s podobným problémy určitě některý uživatel setkal.

Stává se mi (především po obnově zálohy - používám Sprite BackUp a když nainstaluji něco "většího", co chci zase dát pryč, obnovím zálohu - ovšem pouze systému + registrů), že mi ActiveSync při synchronizaci hlásí přesně dvojnásobný počet kontaktů, tasků, událostí, souborů a poznámek, tzn. položky v PC a PPC bere jako neshodné, rozdílné. Po synchronizaci mi to napíše buď že má "unresolved items" (týká se to synchronizovaných souborů, zejména MS Office), které často nedokáže vyřešit a když vytáhnu PPC z kolíbky a vrátím ho zpět, často právě o tyto soubory přijdu :-(. Nebo dnes novinkově mi na PPC vytvoří "Changed copy of...", což je příjemnější, protože o žádná data nepřijdu, ale zase je musím manuálně mazat.

Nechci vědět, o kolik dat jsem těmi "unresolved items" přišel... první zálohu mám, ale i tak mám nepříjemný pocit.

Jaké máte zkušenosti vy? Kopírujete (například po úplné reinstalaci) soubory manuálně do PPC a až pak je necháte přes ActiveSync synchronizovat, nebo to máte nějak vyřešené? Je to celkem otrava.....
Milan Švec (938)|30.3.2004 14:56
Stáhněte si poslední opravenou verzi MS ActiveSync 3.7.1 build4034 (anglicky). Můžete to vyzkoušet oficálně už i slovensky! Česky ještě nedodali. Slovensky to chodí v pohodě!:))
PavelR. (2184)|30.3.2004 15:18
[QUOTE="Milan Švec"]Stáhněte si poslední opravenou verzi MS ActiveSync 3.7.1 build4034 (anglicky). Můžete to vyzkoušet oficálně už i slovensky! Česky ještě nedodali. Slovensky to chodí v pohodě!:)) [/QUOTE]

… nový build AS jsem stahoval dnes ráno, ale toho, že existuje i SK a PL atd. verze jsem si nevšiml :-) Třeba MS vyřešil i problémy s konverzí dokumentů s rozšířenými znakovými sadami :-) Nezkoušel jste to někdo?

PavelR.
hybo (3107)|30.3.2004 19:57
Treba zlokalizuje i system :-)
Pavlucha (1496)|6.4.2004 08:50


Stáhnul jsem slovenskej, nainstaloval a ... ... a je anglickej :D :D :D ... konverze byla v mém případě v pořádku i před tím, chtěl jsem jenom aspoň trochu slovanský ovládání ... :sarcastic: