Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC S710 a manuální nastavení serveru DNS

LordHavoc (4)|7.7.2007 19:08
Dobrý den, mám takový problém, dostal se mi do rukou tento smartphone(zkoušel jsem připojení k WiFi routeru), ale problém je v tom, že na routeru je vypnuto DHCP tudíž veškeré údaje je třeba nastavit manuálně. V mobilu jsem našel tyto údaje a vyplnil(adresa IP, maska, výchozí brána), ale už zde není důležitý server DNS. Prosím poraďte zda není nějaký software popřípadě aktualizace WM6 která by toto řešila. Předem děkuji
hujer_ce4you (142)|8.7.2007 19:02
Zřejmě, jako u všech WM smartfounů, to byde nutno udělat ručmě tj. úpravou registrů.
Zkus se inspirovat např. ZDE
LordHavoc (4)|10.7.2007 12:10
Zkoušel jsem vaší radu, ale dospěl jsem k tomu že na Windows Mobile 6 v tomto programu nejde vůbec měnit registr(přístup byl odepřen) a za druhé i když jsem našel položku s WiFi připojením tak zde opět vůbec nebyl ServerDNS, takže by mě zajímalo kde udělali pánové z Microsoftu chybu? :-D
Standa999 (138)|10.7.2007 12:34
[QUOTE="LordHavoc"]Zkoušel jsem vaší radu, ale dospěl jsem k tomu že na Windows Mobile 6 v tomto programu nejde vůbec měnit registr(přístup byl odepřen) a za druhé i když jsem našel položku s WiFi připojením tak zde opět vůbec nebyl ServerDNS, takže by mě zajímalo kde udělali pánové z Microsoftu chybu? :-D[/QUOTE]

Pokud je pristup odepren, tak se urcite bude muset zmenit opravneni pro Everyone nebo Usera (tak jak u nekterych klicu v regisrech na XP & Vista).

A jestli tam DNS chybi, tak se tam bude muset ten klic pridat.
LordHavoc (4)|10.7.2007 12:40
Vím kde se to dá udělat jak v XP tak ve Vista ale fakt by mě zajímalo kde se to dá změnit ve Windows Mobile 6 :-) předem dík za radu
Saman_ce4you (1451)|10.7.2007 13:09
Jesli je odepren pristup, tak ten telefon patrne nema spravne otevrenou securitu (laicky, neni plne odemcen)..
Standa999 (138)|10.7.2007 14:17
Zrovna vcera pridal odemceni na shadowork:
http://shadowork.net/index.php?sekce=clanek&clanek_id=1608
hujer_ce4you (142)|11.7.2007 08:51
Nejdříve udělej app-unlock a pak můžeš (doufám) pokračovat...http://magazin.softimage.cz/?p=34
Jinak se nikam nehnem.:)
LordHavoc (4)|11.7.2007 13:17
Tak díky moc za rady, po odemknutí telefonu a následné úprávě registru již internet funguje tak jak má :)) ještě jednou díky za rady