Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FM Radio bez antény - headsetu

vario (441)|6.7.2007 21:18
Toto nastavení jsem našel na serveru Modaco u programu AlarmClockRadio.
Program spouští jako alarm v nastavený čas FM Radio, PDA nemusí mít připojený headset, stačí jen kus USB kabelu nebo el. nabíječka

1. Vyhledejte v registru klíč HKLM/System/State/Hardware/.

2. Nastavte hodnotu Headset na 1.

3. Tato změna nevyžaduje softwarový reset, avšak po připojení a následném odpojení headsetu se nastavení zresetuje do původního stavu .

Lze využít k poslechu FM Radia při používání ext.USB redukce na 3,5 mm jacka a externích sluchátek.
Funguje na HTC 3300 Artemis.
thimlicek (89)|7.7.2007 10:28
to je dobry. radia mi to vyhleda bez jakehokoliv kablu, ale bohuzel si je ani tak neposlechNu, rotoze mam x500 a tam jde zvuk jeN pres handsfree. ale super k navigaci k prijmani TMC, ktere mi bohuzel taky nejde. no ale dik za tip
J85k2 (34)|1.10.2007 17:23
Tak u mýho "Artemise" tohle čarování neni potřeba - stačí jen připojit redukci na 3,5jack a hraje to stejně.
vario (441)|1.10.2007 20:50
tak u týhle kyslíkový romky už je ta změna registru v základu :yes:
LOGeR (38)|16.11.2007 17:04
ehmmm...
Chtěl bych se zeptat :oops: jak do svého PDA hp iPAQ h2210 dostanu rádio (ne netové) existuje něaká CF Radio karta nebo něaký prográmek???
PLS ODPOVĚZTE!!!!
PhSnake (872)|17.11.2007 08:21
len k tomu radiu, nemal by si jednoduchsie kupit u vietnamca/cinana male radio?bude to lacnejsie a neobsadis port ktory je vhodny na pamatovu kartu. btw. co takto si z-mp3-kovat tvoju hudbu a pustat cez mediaplayer/pocket player.....? ja mam rafio na Orbitovi(artemis) a pouzil som ho asi raz)