Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zvuk pro sms

andrewv (2)|6.7.2007 15:23
Ahoj vsichni ve spolek. Koupil jsem s P535 a za boha nevim jak nastavit jiny vlastni zvuk pro prichozi sms. protože ty prednastavene jsou strasne. Poradte me prosim. popripade me alespoň reknete v jakem to musi byt formatu

diky Ondra
Zdenek Malinsky (9781)|6.7.2007 15:48
start - settings - personal - sounds & notifications - notifications a tam už si vybereš co chceš aby jak zvonilo a vibrovalo atd.

Zvonění-zvuk nakopírovat do složky Windows nejlépe v defaultním formátu (můžeš zkusit i MP3, ale nevím, zda je Asus zkousne).

czuraak (97)|6.7.2007 23:01
Musí to být ve formátu WAV a nahraješ to do složky Windows, pak by to mělo jít změnit v nastavení. Ale nejsem si jistej, jestli těma novejma zvukama nemáš přehrát ty stávající nebo to bude makat i bez toho, já sem se k tomu ještě nedostal. Napiš jak si dopadl.
Lutri_ce4you (143)|6.7.2007 23:40
[QUOTE="andrewv"]Ahoj vsichni ve spolek. Koupil jsem s P535 a za boha nevim jak nastavit jiny vlastni zvuk pro prichozi sms. protože ty prednastavene jsou strasne. Poradte me prosim. popripade me alespoň reknete v jakem to musi byt formatu

diky Ondra[/QUOTE]

Kamaráde, koupil jsi si sice super mašinku, ale vyhledávat a číst asi neumíš,že? Proč zakládáš nové téma!!!:evil: :evil: :evil: Odpověď na tvůj dotaz je o deset řádků níž na hlavní straně /Jak nastavit vlastní zvuk na příchozí SMS u p535/ Než něco založíš a napíšeš,prosím hledej a čti, pak se ptej!!! Prosím operátory o zamčení nebo smazání,dík :)