Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P535 a tel. seznam

hrosikjiri (6)|6.7.2007 14:17
Zdravim vas tu vsechny... sem cerstvym majitelem P535 a kdyz sem kopiroval seznam z mobilu do P535 neokopiroval se mi celej a zahlasilo mi to, ze mam nedostatek pameti... pritom pamet mam na 100% volnou, kdyz je to uplne novy... no, tak sem to chtel vsechno smazat a pri pokusu ctrl+a (aby se mi vse oznacilo, nic se nestalo) a nevim jak to mam vymazat komplet najednou... co s tim? poradite? pls... diky moc...
mrak1969 (30)|11.7.2007 15:42
Také zdravím,
zadej Start/ Programy/ Průzkumník/ Zařízení - dole je soubor pim a má nějakou kapacitu (u mě 2,5MB cca 700 kontaktů) obsahuje databázi kontaktů. Pokud se smaže a přístroj se resetí měl by se vytvořit nový, ale prázdný soubor pim. U P535 jsem to nezkoušel, ale u MDA II. s WM5 to fungovalo a dal se přenýst tento soubor i z jiného PDA.
hrosikjiri (6)|18.7.2007 00:52
CUs, diky moc... tak sem na to koukal, ale ja ho mam velkej asi 425kb, takze kdyz tam kopiruju kontakty z mobilu, sekne se to na 220 a koncim... takze co s tim dal? nevis please...
Jako svtve mi, ze tam proste nedam vsechny kontakty co mam... to mi hodne s......
tak dik J.
Mirecnet (11)|26.7.2007 10:55
Ja ked som cez Bluetooth posielal kontakty smerom od Sony Ericssonu w810i do P535, tak mi skopirovalo len 1000 kontaktov a koniec.
Zvysok (150 kontaktov) som musel doklepat rucne. Neviem cim to bolo sposobene. Bohuzial som to dako neriesil. Mozno to zapricinil aj Sony Ericsson.
Zdenek Malinsky (9781)|26.7.2007 12:12
Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. To jste kontakty v mobilu neměli zálohované v PC? Pokud ne, tak syncněte mobil s Outlookem v PC (u Sony Ericcsonu to chodilo bezproblémově, synchronizační soft byl dodáván s mobilem) a pak do PDA nasypete pomocí ActiveSync. Je to otázka pár minut a hlavně je to rychlé a bezproblémové. A taky to jde v Outlooku lépe upravovat.
Mirecnet (11)|27.7.2007 07:28
Vsetko ma svoje dovody.
Myslim, ze ten synchronizacny soft bezal iba na Windowse. Ten ja uz davno nepouzivam. Misrosoft si dal zalezat, ze cez Linuxove Wine nebezi ani ACTIVESYNC :)
Skusim aj tak zazalohovat kontakty na dakom PC s Win. Znova zvykam na netradicny Windows v mobile, ktori uz par krat zatuhol :).