Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: RDS-TMC prijímače a spolupráca s iGO

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Neviete kedy budú lokalizačné tabuľky hotové aj pre iné mapové podklady SK?
    TMC vonku zatiaľ moc nepoužívam ale na slovensku by bodlo. Dopravné správy sú v najlepšom raz za 20 minút a to obyčajne už len oznámi v akej zápche som.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

a ono už na Slovensku TMC funguje? Pokud vím, je tam zatím zkušební provoz a i-GO, alespoň mě, tam zatím nenaladilo žádnou stanici s „kanálem TMC“.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Loox N560 s TMC + iGO 2006+ , funguje dobře.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak po vcerejsku muzu potvrdit ze N560 + NaviLock BT-453TE +iGO funguje dobre. Mel jsem stim porad problem, chyba byla ze jsem nemel v nastaveni PDA u externi GPS nastaveny COM port. Jedine je skoda ze iGO neumi zobrazit dopravni hlaseni vztazena k trase. Myslim ze tohle umi tomtom aspon jsem to zahledl na nejakem screenu. Netusi nekdo zda to uz iGO bude umet. S demem jsem si nehral.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tu a tu som našiel niečo o TMC a zaujímavý blog o doprave a TMC

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Nemaje ke své navigace TMC přijímač, stahoval jsem si před jízdou informace do PDAčka přes RSS ze stránek ministerstva vnitra, abych alespoň viděl, jestli třeba není cestou nějaká velká bouračka.

Před pár dny se mně kanál přestal aktualizovat, tak jsem se právě podíval na web MV, cože to... A ejhle, tam se skví tato informace:
    „V rámci budování Jednotného systému dopravních informací pro ČR (JSDI) najdete dopravní informace od Policie ČR a dalších subjektů na www.rsd.cz/dopravni-informaceExterní odkaz - stránka se otevře v novém okně. Zároveň se dokončuje realizace nové společné internetové prezentace.“

Takže jsem na ten odkaz kouknul, a když vynechám sprostá slova, tak vlastně nemám co napsat. Nejen že po nějakém RSS není ani památky, ale informace jsou řazeny podle jakéhosi zvláštního klíče, patrně podle toho, kam zrovna ukáže dvouleté a ještě dementní dítě toho blba, co to vymyslel...

Přesvědčte se sami:
    Dopravní informace v novém kabátě.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Ahoj,

mám PDA FS Pocket Loox 720, WM 2003 SE a iGo 2008.
    Může někdo shrnout, co budu všechno potřebovat na rozchození RDS-TMC (včetně softwaru) ?

Dík

Mirus

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12