Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: RDS-TMC prijímače a spolupráca s iGO

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Touto cestou by som chcel poprosiť o rady a skúsenosti s RDS-TMC prijímačmi vstavanými ako aj s externými. Uvažujem o kúpe externého RDS-TMC přijímač (kabel) pro PDA/PNA MIO Xx50/C510. Ak máte niekdo skúsenosti s daným typom alebo inými ktoré korektne spolupracujú s iGO budem vďačný za vaše rady typy, názory a skúsenosti.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Na MIO 55O s iGO plus mi v poho funguje tohle:http://shop.mio4u.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=5454

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

cela tato rada kabelu ktere jsou zaroven napajenim v aute do zapalovacu http://www.navilock.de/produkte/grup...abelSLASHcable funguje bez problemu, stejne tak BT GPS/RDS/TMC navilock BT-313T.
    Naopak se mi prozatim nepodarilo rozchodit rds/tmc v novem mda eten x500+.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ja mam zas taky problem, ze po najdeni tmc tuneru asusom 639 / kupil som si drziak s tmc tunerom/ mi odpoji gps, ked ho potom dam vyhladat gps, tak mi odpoji potom zas tmc............ poradte niekto.
    dik.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

já mám ASUS TMC Car a jsem spokojen a chodí bez problémů

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Mam pocit za na toto existuje nejaky patch, je na stranskach asusu nebo na www.asus.as pod vyrobkem A639. Zkus to.
    Citace Původně odesláno od peeeto
    Ja mam zas taky problem, ze po najdeni tmc tuneru asusom 639 / kupil som si drziak s tmc tunerom/ mi odpoji gps, ked ho potom dam vyhladat gps, tak mi odpoji potom zas tmc............ poradte niekto.
    dik.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Poradte mi jeste co je teda na TMC nejlepsi prijmac pro Asus A639, kdyz uz pouzivam iGO, jiny nav.sw nemam. Diky

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od volvak
    já mám ASUS TMC Car a jsem spokojen a chodí bez problémů
    a nastavoval si nieco ?/ porty/

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

je třeba mít zapojený napájení jinak to nefunguje

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

to mi je jasne...napajanie mam pripojene

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

uz som poprepinal nastaveniel, stale to iste , bud tmc alebo gps , sucasne mi nejdu

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Možná pomůže má odpověď v diskusi k ASUSu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Asi bude také záležet, na jakém portu máš normálně u Asus PDA nastaveno chytání GPS. Autodetekce IGO má tendenci nacházet GPS na COM5, což je HW standard. Pokud ale používáš dva a více navigačních programů, používá se softverová adresa COM9 pro GPS, TMC už pak autodetekcí zvládá všechno bez problémů - ověřeno na první zapojení z balkonu v Brně, za pár vtěřin 4 stránky informací....

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Rozchodil někdo TMC na P535 a když tak jaké? Našel jsem na netu jen na šestkovou řadu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Poraďte prosííím. Nainstaloval jsem iGO 2006 Plus Česká republika a neukázalo se mi tlačítko na TMC u satelitů. Instaloval jsem podle pokynů výrobce a instalace byla ze dne 20.6.2007 Kde dělám chybu ? Dík

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední