Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pro pojení PDA s digitálním foťákem

Michal MACHOREK (1)|18.3.2004 09:12
Jako nový vlastník MDA2 řeším sice nepodstatný problém, ale zajímalo by mě zde je možné propojit přes USB kabel PDA s digiťákem nebo čtečkou karet.Sháněl jsem takový USB kabel s ukončením dvěma samicemi, ale dle odpovědí se takový kabel ani nedělá.Myslím, že problém vytvořit tento kabel není, ale jde o to zna musí být jedno ze zařízení primární a jestli se vůbec ty zařízení uvidí.
Condor_ce4you (19)|19.3.2004 07:24
jo tak tohle by me zajimalo take ....
Obecne jsem se docetl ze to nejde (teda technicky to propojit lze, ale zarizeni se automaticky neuvidi)
Nekde jsem cetl o PDA co ma 'aktivni' USB to znamena ze tam cokoliv pripojis na USB je videt, neco jako u PC. Ale byl to takovej benjaminek a vyrobci se k tomu nejak nemaji :(
Mozna by bylo reseni napsat nejaky soft pro komunikaci, resp. stahnuti fotek... ale to vubec nemam predstavu jestli by slo ...
Jestli vi nekdo vice budu take rad za info
Condor2
jester_ce4you (7)|19.3.2004 14:20
nejjednodussi je prece spojit to pres kartu. Kdyz mate v PDA CF slot, tak to neni problem, protoze se pro vetsinu karet (SD, xD, SM) delaji redukce do CF. Je to teda "offline" spojeni :) ale nejjednodussi
Condor_ce4you (19)|19.3.2004 14:49
To je sice pravda, ale i kdyz mam CF slot tak fotak mam na MS.
OK nevadi .... koupim redukci , ale ....
pokud budu chtit presunout napr. fotky z toho MS (128MB) tak je pak nahraju kam ? (kdyz vytahnu 1GB CF ?)
Naopak kdybych mohl propojit fotak s PDA tak bych mohl PDA pouzit jako databanku na fotky (aspon jakous takous nouzovku)
Skoda ze na to nekdo nemyslel a neco nevymyslel :(
Sieno (70)|19.3.2004 18:06
No jo, redukce problém řeší pouze částečně... Anebo to chce mít PDA s CF i SD slotem. Z MS na SD, pak z SD na CF :D No jo, na budku.

Horší však bude to kopírovat stylem: 1-2 fotky do paměti PDA, vyndat CF s MS v redukci, nandat CF, nahrát tu 1-2 fotky a opakovat do strhání těla ;)

NoOne
Pavlucha (1496)|19.3.2004 18:29
No, ještě než tam tu kartu strčíš, přečti si diskusi o kartách a PDA/MDA. Může se ti stát, že budeš bez fotek ... :sarcastic: