Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

origo soft na mda compact 2

turysek (2)|4.7.2007 09:48
Zdravím všechny

Koupil jsem jsem si mda compact 2 za myslím si že dobrou cenu 5490 kč.Celej natěšenej jsem ji dovezl domů a snažil jsem se ji rozchodit,ale naběhla akorát uvodní azovka s výpisem verzí softwaru a pak to ztuhlo a nerozjelo se to.Okamžitě jsem sednul do auta a jel ho vyměnit za jiný kus.Ten už sice funguje,ale přišel jsem na chybku že se nemůžu dostat k MMS v návodu je psaný že by měli být ve zprávách ale tam nic nemám,akorát v nabídce mám nastavení MMS.Tak jsem si zkusil poslat MMS z jinýho telefonu a když měla přijít tak se MDA zbláznilo a nepomohlo nic než vytáhnout baterku.Příští den přišla sms že mi byla doručena mms a že si ji mám vyzvednout na webu.
Ale k jádru věci kvůli problému s MMS bych potřeboval nejlepe origo soft od T-mobilu nebo něco co bude bez problému fungovat,pomohl by mi i návod jak přesně postupovat, protože se mi neche podruhé jezdit do prodejny a reklamovat telefon jen kvůli přehrátí softu,což bych mohl zvládnout sám.navíc do prodejny to mám nějakých 80km a čekat něž to někam pošlou to prostě ne.
hajekm (308)|4.7.2007 10:38
Ahoj,
cena je to dobrá ale je vykoupená problémama, co s tím máš. Měl bys nejprve provést uvedení přístroje do továrního nastavení (HR) např. přes aplikaci vymazat paměť (pokud se dostaneš do systému) nebo kombinací tlačítek (viz diskuze) a nechat vše řádně docustomizovat. Pak koukni co kde a jak funguje a pak teprve začni doinsalovávat a měnit k obrazu tvému. Pokud je to origo přístroj od TMCZ ale je tam nahraný nějaký jiný OS, můžeš si ze stránek TMCZ stáhnout ofiko flash a přehrát to.
turysek (2)|4.7.2007 11:15
NAběhnout jsem to nechal a mms nikde,je tam originál t-mobile software,myslíš že to půjde přehrát zase origo softwarem???
hajekm (308)|4.7.2007 11:58
Kdyby tam byl originál firmfare a ty jsi udělal Hard Reset, tak tam MMS určitě máš. Takže buď tam máš nějakou neoriginal romku a pak to přeflešni na origo a nebo neděláš správně HR...
Co ti to přesně píše po SR za číslíčka?