Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: origo soft na mda compact 2

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Zdravím všechny

Koupil jsem jsem si mda compact 2 za myslím si že dobrou cenu 5490 kč.Celej natěšenej jsem ji dovezl domů a snažil jsem se ji rozchodit,ale naběhla akorát uvodní azovka s výpisem verzí softwaru a pak to ztuhlo a nerozjelo se to.Okamžitě jsem sednul do auta a jel ho vyměnit za jiný kus.Ten už sice funguje,ale přišel jsem na chybku že se nemůžu dostat k MMS v návodu je psaný že by měli být ve zprávách ale tam nic nemám,akorát v nabídce mám nastavení MMS.Tak jsem si zkusil poslat MMS z jinýho telefonu a když měla přijít tak se MDA zbláznilo a nepomohlo nic než vytáhnout baterku.Příští den přišla sms že mi byla doručena mms a že si ji mám vyzvednout na webu.
    Ale k jádru věci kvůli problému s MMS bych potřeboval nejlepe origo soft od T-mobilu nebo něco co bude bez problému fungovat,pomohl by mi i návod jak přesně postupovat, protože se mi neche podruhé jezdit do prodejny a reklamovat telefon jen kvůli přehrátí softu,což bych mohl zvládnout sám.navíc do prodejny to mám nějakých 80km a čekat něž to někam pošlou to prostě ne.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    cena je to dobrá ale je vykoupená problémama, co s tím máš. Měl bys nejprve provést uvedení přístroje do továrního nastavení (HR) např. přes aplikaci vymazat paměť (pokud se dostaneš do systému) nebo kombinací tlačítek (viz diskuze) a nechat vše řádně docustomizovat. Pak koukni co kde a jak funguje a pak teprve začni doinsalovávat a měnit k obrazu tvému. Pokud je to origo přístroj od TMCZ ale je tam nahraný nějaký jiný OS, můžeš si ze stránek TMCZ stáhnout ofiko flash a přehrát to.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

NAběhnout jsem to nechal a mms nikde,je tam originál t-mobile software,myslíš že to půjde přehrát zase origo softwarem???

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Kdyby tam byl originál firmfare a ty jsi udělal Hard Reset, tak tam MMS určitě máš. Takže buď tam máš nějakou neoriginal romku a pak to přeflešni na origo a nebo neděláš správně HR...
    Co ti to přesně píše po SR za číslíčka?

Podobná témata

1. Shanim origo ROM na Artemise
    Od parizek_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-05-2011, 16:39
  2. Jak vytáhnout češtinu z origo ROM
    Od pkucto v sekci Palm
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-03-2009, 11:00
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-06-2006, 17:25
  4. Zamrznutí displeje MDA Compact po Soft resetu
    Od Geoffrey_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-03-2005, 22:54
  5. soft na odesilani SMS z PC (pro MDA Compact)
    Od bramborka v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-02-2005, 08:19