Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hard reset N50

hanys2_ce4you (0)|3.7.2007 17:59
Zdravim, mam mensi problem s wifi na mem pda.
Potreboval bych hard reset, ale nevim jak na to...
Muzete mi nekdo poradit jakyma klavesama se to dela?

Diky
Zdenek Malinsky (9781)|3.7.2007 18:21
Návod nepomůže?
hanys2_ce4you (0)|3.7.2007 18:41
Uz jsem to nasel pres google, ale diky.
navod nemam, tak si ho aspon prectu.
Hyrogen (15)|5.7.2007 17:32
Zdravím všechny zkušené uživatele a žádám Vás o radu.

Vlastním Acer N50 a v poslední době řeším několik problémů:

1. Není možné se podívat na stav baterie - PDA zahlásí že jde o nepodporovanou operaci.

2. Dnes mi přestal fungovat zvuk

Řekl jsem si tedy ok - provedu reset.

Lehce se řekne a hůř provede. Soft reset funguje ale neřeší žádný z mých problémů. Hard reset podle manuálu jsem provedl - jeho průběh byl naprosto totožný se soft resetem (tedy až na postup kterým jsem ho docílil) a výsledek taktéž.

Jako poslední věc jsem zkusil vytáhnout baterii na půl hodiny ale k mému úžasu jsou všechny data zachována.

Může mi prosím někdo poradit jak provést hard reset jiným způsobem, či jinak vyřešit tento problém:?:
Zdenek Malinsky (9781)|6.7.2007 06:02
Muzes pouzit nejakou utilitu, ktera udela HR. Podle me si vsak nepostupoval spravne-chce to zkusit vicekrat. Pokud se HR provede spravne, tak po cinknuti se objevi uvodni obrazovka a nasleduje kalibrace displeje. Precti si jeste jednou pozorneji navod a postupuj presne podle pokynu.
ad baterka
Asi mas zalozni baterii v dobrem stavu, ze takto dlouho udrzela data.
johnconnor (45)|6.7.2007 09:34
ad hard reset:
stiskni hw klavesy uplne vlevo a vpravo zaroven a pichni pda do resetu

ta nepodporovana operace u napajeni je standardni projev cestiny od sunnysoftu, dela mi to u n50 uz od zacatku, co sem ji sehnal. A na dvou ruznych kusech, takze to bude asi standard.
Ohledne zvuku: to sem resil tez, pomuze jen HR
Hyrogen (15)|6.7.2007 11:14
Děkuji všem za rady. Podařilo se mi to vyřešit ještě včera, když už jsem nebyl na internetu. Zabrala až následující kombinace:

Vyjmout paměťovou kartu, vyjmout baterii, držet současně tlačítka dnes a pošta, vložit zpět baterii a stisknout tlačítko pro soft reset.

Teprve po této krkolomné kombinaci jsem dosáhnul kýženého efektu.

Co se týče postupu dle manuálu, myslím že jsem ho dodržel velmi přesně, zkoušel jsem to asi 10x a nezadařilo se. Jen by mě zajímalo proč k takové anomálii vůbec došo...
Hyrogen (15)|6.7.2007 11:17
[QUOTE="PeTrP"]
ta nepodporovana operace u napajeni je standardni projev cestiny od sunnysoftu, dela mi to u n50 uz od zacatku, co sem ji sehnal. A na dvou ruznych kusech, takze to bude asi standard.
Ohledne zvuku: to sem resil tez, pomuze jen HR[/QUOTE]

tak to mě teda dost mrzí, u N30 mě čeština takto netrápila. Ohledně toho zvuku se domnívám že na vině je buď TomTom nebo bluetooth GPS modul, protože ten problém se objevil po instalaci a použití TomTomu a po načtení zálohy se znovu projevil....
sikula05 (272)|6.7.2007 11:18
Proč k tomu došlo?Protože Acer...:no: Jak ti funguje BT spojení na Net??
Hyrogen (15)|6.7.2007 11:21
přiznám se že k připojení na net jsem se zatím nedostal, takže nemohu posoudit ale už teď se toho děsím, protože u N30 jsem to nerozchodil (N30 vs. SE K750i)