Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nový PDA

Patrac (33)|3.7.2007 08:47
Chtěl bych požádat o radu. Mám acer n 35 a pro moje potřeby přestává dostačovat. Navíc bych si chtěl pořídit i něco nového z toho důvodu, že se mi naskytla šance tohle PDA za velice solidní peníz prodat.
Teď řeším co.
Rozhodně chci něco co má VGA display, musí to mít procesor alespoň 400Mhz a GPS ( je mi celkem jedno jestli externí nebio integrovanou) a slot na SD kartu. Pokud bude podporovat USB hosts jen dobře. WIFi není podmínkou ale potěší. a samozřejmě vyměnitelnou baterii.
Rozhodně nechci jít velikostí displeje pod 3" Nepotřeboval bych ani navigační tlačítka klidně jen PDA s displejem. Na vše využívám tužku.
Mám tak nějak dva favority:
Acer n321 splňuje všechny požadavky ale má externí GPS. přemýšlím je li to či není výhoda. Nejde mi v dané situaci ani o rychlost startování jako spíše o výdrž baterek a taky to že s extení GPS člověk musí mít dvě dobíječky.
Loox n560 - splňuje v podstatě vše a navíc má GPS vestavěnou uvnitř

Teď na co to hodlám používat. Jednak excel a word, píšu v tom maily, využívám to jako navigaci do auta a pro geocaching a navigaci do přírody. Dál jako adresář poznámkový blok plus žena ke hraní her na dovolené...
Jestli máte nějaký zkušenosti budu moc vděčný. Hledal jsem všelizjaké recenze ale nic pořádného jsem nenašel.( jde mi o vastní zkušenosti)a eventuelní porovnání dál jde mi i o porovnání externí/ integrovaná anténa výhody a nevýhody.Jestli někdo máte nějaký link kde by se daly porovnat tyto dva přístroje parametrově i cenově díky.
Patrac (33)|3.7.2007 14:36
Ještě jedno info. Teď jsem zjišťoval nějaké podrobnosti ohledně PDA acer n 321. Zatím není nic bližšího než je na netu. Jen co vím tak Acer se nebude dodávat pro zatím v kompletní sadě. Ale pouze jako "holý skelet".Tedy PDA, synchro kabel, CD a dobíječka. Nebude v kompletu s kolíbkou a car setem. A co mne dostalo tak informace, že Acer letos údajně končí s výrobou PDA !!! víte o tom něco??? Jestli je to tak tak bych raději pořídil asi něco jiného než mít za půl roku problém shánět kabely atd...
CommanderZ (1798)|3.7.2007 18:09
Pak taky dell axim x51v, ten loox co jsi rikal by ale mel jit uplne v pohode.

A to ze Acer konci? Ja ho litovat nebudu.
Patrac (33)|4.7.2007 07:04
No dell je cenově někde jinde 16 000 a k tomu ještě nutnost GPS.. to už je trošku jinde než tam kde bych chtěl být.
já mám Acer n35 sice už je to v podstatě technologický děděček ( i když používáním jen rok starý)ale musím říct že přez veškeré problémy co s tím okolo lidi měli (konektor, gps atd atd) tak já jsem spokojený. Takže zatím nemám jediný důvod přoč se po aceru nepodívat. ale zatím to vypadá na loox. vyjde jen o 500 dráž ale má v sobě GPS a i když jsem četl že není nic moc tak prej to byly jen první kusy, které měly v sobě osazeny ještě čip GPS sirf starII y další měly už trojku.A jeho kratší výdrž na baterce by se dala dohnat náhradní baterkou přijde jen na 450kč..