Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

spojení přes PC na internet

Foxcop (61)|2.7.2007 17:02
Prosím poraďte. Když propojím MDA C II přes USB s PC a na MDA spustím IE, tak se nemůžu připojit, hlásí to neznámou chybu 0x80072f78. Už si nevím rady. Zkoušel jsem různé verze AS, přeinstalaci AS a nic. Má s tím někdo zkušenost?
Carabei (611)|2.7.2007 17:18
hledat hledat hledat, je k tomu vlakno i na tomto serveru
Foxcop (61)|4.7.2007 20:43
Nakonec jsem našel konkrétní řešení u "konkurence" http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=880:yes:
htcjirka (1875)|4.7.2007 21:06
Kdyby jsi nebyl liny hledat,tak by jsi to nasel i na tomto webu
Reddy (166)|4.7.2007 23:10
Tady aby se člověk pomalu bál na něco zeptat :D
Foxcop (61)|5.7.2007 10:15
4uiqjirka: V tomto případě to není o lenosti, ale o štěstí. "Po bitvě je každý generálem". Navíc, jak se říká "líná huba holé neštěstí" nebo "za zeptání nic nedáš". To platilo, platí a platit bude!!!!! Nic ve zlém, jenom jsem se zeptal, protože jsem se jaksi nemohl prokousat k tomu ideálnímu řešení a ještě se někdo najde, kdo zkušenější ti poradí a bez jízlivostí. Doufám, že až budeš ty potřebovat poradit, tak já(když budu vědět) ti také poradím a pomohu a rád!!!!
htcjirka (1875)|5.7.2007 10:31
Neni treba zakladat nova temata,ktera jiz byla resena.Diky,ale pouzivam vyhledavac ce4you a najdu vzdy co potrebuju a nezakladam zbytecne nove tema ;)
Foxcop (61)|5.7.2007 14:30
Vše již bylo řečeno, prosím admina zamknout. Díky.
Carabei (611)|5.7.2007 14:35
staci zadat cislo chyby ktere bylo v uvodnim prispevku a tema je na svete, hlavne cim nizsi bude duplicita vlakenm, tim ucinnejsi bude vyhledavani v nich. Nevim proc by se tu lidi meli bat ptani se, ale v pripade ze se tu kazdou chvili ukaze nekdo kdo neprecte ani jedno vlakno a rovnou se pta, tak je tu pak proste bordel a rozlisit kdo cte a kdo ne je prakticky nemozne. taktez rad poradim, ale pokud se nekdo zepta na jiz vyreseny problem, tak plytva casem ostatnich.