Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak vypnout automatické zobrazení SMS na WM5?

HRUBÝ (4)|1.7.2007 19:24
Zdravím, nevím jak vypnout automatické zobrazení sms po přijetí - visí na displeji celá asi 10 vteřin. Mám od včera první smartphone s WM5 a SPB Phone House - Mobile Shell a Phone Suite. Problém je asi ve WM5. V registru WM5 se sice dá změnit položka SMSavaliable, ale pak to zas ani necinkne. Ideální by byla jen hláška, že přišla SMS, jako se stane, když jich přijde víc. Nějaký nápad ? Je to ošetřeno ve WM6 ? Na ten mohu upgradovat.
Zdenek Malinsky (9781)|2.7.2007 10:06
[QUOTE="HRUBÝ"]smartphone s WM5 a SPB Phone House - Mobile Shell a Phone Suite.[/QUOTE]Ale Spb žádný z tebou jmenovaných software pro smartphone nevyrábí. Jsi si jistý, že máš smartphone?
HRUBÝ (4)|2.7.2007 10:39
Aha, tak se omlouvám za špatný pojem, je to prostě ASUS P535. Už jsem na to přišel, je potřeba v registru HKEY_CURRENT USER/ControlPanel/Notifications změnit v podadresáři pro SMS (A877D65B-239C......) položku z Options "9" na "1". SMS zazvoní, ale na displeji se už nikomu nepovolanému automaticky neukáže. Bohužel se displej ale ani nerozsvítí, ale to už bych toho chtěl asi moc...
HRUBÝ (4)|2.7.2007 11:00
Tak i displej svítí, nesvítí jen v případě, že je zapnutý hardwarový zámek klávesnice, neuvědomil jsem si to. Je to super, protože že se jen tak zobrazují na displeji moje sms mi fakt vadilo!!!!
Saman_ce4you (1451)|2.7.2007 11:26
No, nez se hrabat v registrech, tak Start->Settings->Personal->Sounds&Notifications->Notifications a tam nastavit patricnou notifikaci..
Zdenek Malinsky (9781)|2.7.2007 11:53
Aha, takže komunikátor a ne smartphone. Ono je to třeba rozlišovat.

K problému: nešlo a nestačilo by to jen patřičně dle své potřeby nastavit v start - settings - personal -sounds notifications - notifications? Než se přehrabovat v registrech (nevím, jak jsi v tomto zkušený) a potencionálně si tam udělat pěkný svinčík. :? Ale nějak nevím, proč ti vadí to zobrazení na today-já jsem naopak rád, že to někde nemusím lovit a proklikávat se k tomu.
HRUBÝ (4)|2.7.2007 12:16
Tak díky moc, já ty Settings procházel snad 100x, ale tohle nastavení jsem prostě přehlídl. A v návodu to taky není. Je to můj první komunikátor, takže sbírám zkušenosti. Jinak jsem se ale trefil, našel jsem v registru přesně tu položku, kam si to nastavení sahá. Škoda snad žádná nenastala, jen jsem tím ztratil pár hodin...
kubisz (1054)|2.7.2007 13:28
a jde prosim nejak udelat to, aby se zarizeni neprobouzelo a jen se ozval zvuk?