Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACTIVE SYNC 3.7.1 CZ verze

peterxxl (31)|17.3.2004 15:24
Zdravim ty co by tu CZ verzi chteli -- uz se na ni pracuje -- teda uz bude hotova

Bude za drobny poplatek ke stazeni -- verze 3.7.1
Nepatrim k zadny firme jen tak si prekladam aplikace na PPC i jejich protejsky na stolnim pc --- gdyby ste neco potrebovali tak staci rict

Jinak k tomu AS // bude to jen prelozene prostredi - kompletne // i nastaveni pripojeni a instalace app a dalsi..... a ten drobny poplatek si predstavuju tak 30-40 kc nebo nejakou protisluzbu protoze tech hlasek (vetsinou chybovy) je tam jak much a je to piplacka

pokud mate zajem o dokonceni tak reknete zda ma cenu to jeste doprelozit

Vít_ce4you (156)|17.3.2004 16:39
Jo, urcite, zajem mam i ja. A kdybych mohl na mail bonum@quick.cz dostat i seznam tech ostatnich CZ soft, budu rad.
null (0)|17.3.2004 16:44
jo ja bych mel taky zajem :-)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|17.3.2004 17:03
[QUOTE="peterxxl"].. jen tak si prekladam aplikace na PPC ..
[/QUOTE]

Tak zde napis co konkretniho na PPC uz mas prelozeno. Zajemci o CZ se urcite najdou.
ipf (2136)|17.3.2004 18:56
Také se hlásím (a jedno €uro je v podstatě zadarmo)
:)
A ten seznam CZ by se hodil.
peterxxl (31)|17.3.2004 21:41
prelozeno toho mam zatim malo ale co neni muze byt -- dyt staci umet trochu resource a mit editor, vyznat se v hexa a mit editor a umet anglicky a hlavne mit cas

ps. az to dodelam tak sem postnu naky screenshoty a reknu vam co a jak -- sam to nemam jeste vymysleny a ten preklad je hrozna piplacka -- textu jak nas.......

p.s. delate nekdo re pro ppc??

gdyby ste nevedeli co je re tak je to reverseENGINEERING
potrebuju heplnout
strojvudce (390)|18.3.2004 07:02
Já ho beru taky. :yes:
peterxxl (31)|18.3.2004 07:08
o weekendu na tom budu delat jak silenej, je toho fakt hodne

a ty programky vam prelozim spis na pozadani
- ted sem dodelal jeden programek - battery watch - jestli to znate // kompletne sem predelal tu ikonku se staven v rohu / ta puvodni byla pekne oskliva a prelozil sem tam dve slova co tam byly - slo mi jen o tu ikonku ale vse bylo nanestesti ztraceno pri formatu meho pda kvuli problemu na ktery mi nikdo zatim neporadil v sekci faq - s kalendarem plz help
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|18.3.2004 07:31
Z prispevku peterxxl mam pocit, ze to s tou cestinou nebude zas tak horke. V prvnim prispevku premysli o poplatku a v poslednim zas pise [QUOTE="peterxxl"]..prelozeno toho mam zatim malo..[/QUOTE]
A seznam prelozenych aplikaci pro PPC, o kterych pise v prvnim prispevku taktez nezverejnil.
peterxxl (31)|18.3.2004 07:43
tech aplikaci moc neni -- myslel sem to reknuti ne o seznam ale co je treba prelozit

a ten as dodelam co nejdriv -- tento weekend predpokladam ze se do toho pustim a po wekendu bude finished tag 80procent // urcite to bude v nejblizsi dobe -- verte mi nebo ne ale maka se na tom -- prostredi neni problem prelozit (menu, ikonky...) ale tech hlasek v messageboxech (zaloha obnova chyby ........ sou toho mraky -- gdo do toho koukal at prisvedci ze mam pravdu ):sarcastic:
PavelR. (2184)|18.3.2004 07:59
[QUOTE="peterxxl"] sou toho mraky -- gdo do toho koukal at prisvedci ze mam pravdu ):sarcastic: [/QUOTE]

... ano je to tak a samozřejme je to případ vetšiny aplikací (a to i těch na PDA). Chybová hlášení a další různé stringy (které se navíc mohou objevovat jen ve velmi specifických případech) obvykle dávají "lokalizatorům" nejvíce zabrat ...

PavelR.
peterxxl (31)|18.3.2004 12:45
:D
moje slova
- staci si otevrit v nejakym resource editoru AS a mrknout se do string table a hned se vam udela mdlo

ale lokalizace musi byt kompletni at se stane cokoliv - zvlaste chybove hlasky jsou pro malo anglicky mluvici uzivatele problem
Kleid (213)|19.3.2004 10:24
Jenom pozor na autorska prava !!! Myslim, ze neni uplne legalni upravit zdrojovy kod MS a pak to prodavat bez jejich souhlasu.
peterxxl (31)|19.3.2004 22:40
jj ja vim ze na to ma ms autrsky prava a zatim se kod upravit nechystam - dokud se nmebudu snazit predelat konverzni filtry (disaembling)
prekladani je jen uprava zdroju (resource - zdroje neni to samy jako zdrojak) - standartni postup prekladani 80 procent vsech aplikaci
a ty drobaky chci jen za tu namahu a straveny cas - nikoho nenutim aby to ode me chtel
btw mam uz zmakly celej wcesmgr.exe a pruvodce pripojenim je skoro hotovy tez - ale zjistil sem ze je tam toho vice nez sem ocekaval a to v dll knihovnach
had_ce4you (2)|21.3.2004 17:54
Já ho beru taky.
:)
Bud_Bundy (116)|21.4.2004 08:35
Měl bych taky zájem.

Dále by mne zajímalo zda nemáte přeložený PhoneDashboard?
sopta (7)|28.4.2004 01:40
cus, snazim se porad sehnad levne slovnik a nasel jsem tady Pocket Translator od Innersky.com, umi snad 9 jazyku, ale cestinu nema, no jo, ale to uz neni klasickej preklad...co ?! skoda, no kdyby si s tim nekdo poradil, tak stale poptavam slovniky, chystam se cestovat
HELEKAL PETR (195)|24.5.2004 10:07
Určitě taky beru. Těch pár korun nehraje roli, hlavně že tomu budeme všichni doma rozumět (já a moje žena), protože ne každý se učil nebo chtěl učit cizí jazyky že?
Máca_ce4you (1)|26.5.2004 13:02
CZ ActiveSync je ke stazeni zdarma na http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=2eb5bd80-d52c-4560-ae11-da92f2b229fa