Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zážitky z dovolené v roce 2007

Jiří Pospíšil_ce4you (923)|30.6.2007 16:40
Chtěl jsem zrealizovat "setkání legend" ke kterému mne inspiroval "Zdeňek Malinský" v druhém příspěku této diskuze.

Nápad jsem měl : vyfotit PDA na sarkofágu v hrobce nějakého farona v údolí králů v Egyptě.

Aby to nevypadalo tak blbě, že zas chci do Afriky ( již po páté za sebou - předtím jsem na afriku nadával a jezdili jsme na dovolenou po Evropě ), tak jsem nechal dceři vybrat hotel ( té se v egyptě zas moc líbí ) a termín dovolené nechal na manželce ( problémy s dovolenou - směny )

Hned druhý den po příjezdu do hotelu jsem na informační schůzce zaplatil výlet do LUXORU, který je mimo jiné spojen i s návštevou údolí králů.

Bohužel, v jediné hrobce kde je sarkofág ( dle naší průvodkyně ) jsem na na narazil na neúplatnéného ARABA. Něco pořád mlel o TURIST POLICE ( turistické policii ) a přestože moje nabídka stoupla z 1$ až na 5 $, tak mi focení nedovilil. Průvodkyně ještě před vstupem varovala, abychom pokud s tím onen dohlížející nebude souhlasit, abychom ho neprovokovali - zabavení fotoaparátu apod. Jsme se musel Svého pokusu o vyfocení legend vzdát.

V následujícíh dvou hrobkách ( v ceně vstupného je možno navštívit pouze 3 hrobky ) již sarkofág nebyl, takže žádné spojení legend se nekonalo.


Poznatky :
Originální tričko ce4you saje dobře pot i v 49 °C ve stínu. Takové teplota tam byla.

Tričko už se mnou bylo v minulých letech na pyramidách nebo na sahaře, ale tyto výlety bych přirovnal procházkou stinnou lipovou alejí.
Zde se však ukázala jeho síla. :D
00221892_P6250176_jqm2.jpg
Karm (365)|30.6.2007 17:52
Škoda...

Jen poznámka: Neúplatný arab- to existuje??? Nechápu že ještě není v muzeu kuriozit...
Zdenek Malinsky (9781)|2.7.2007 10:45
[QUOTE="Jiří Pospíšil"]... tak jsem nechal dceři vybrat hotel ( té se v egyptě zas moc líbí ) a termín dovolené nechal na manželce ( problémy s dovolenou - směny )...[/QUOTE] a sobě vybrat, kdo to všechno zaplatí. (já nebo já?) :D :D

Hlavně, že se ti tam líbilo. Díky za reklamu - stoupla sledovanost i počet příspěvků v diskusích. :D Jak to sleduji, tak se mi opravdu zdá, že některé dotazy nepíší Češi česky, ale Arabové. :sarcastic: :?


PS:
Co jste mě přivezli? ;) :) :))