Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zážitky z dovolené v roce 2007

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Chtěl jsem zrealizovat "setkání legend" ke kterému mne inspiroval "Zdeňek Malinský" v druhém příspěku této diskuze.

Nápad jsem měl : vyfotit PDA na sarkofágu v hrobce nějakého farona v údolí králů v Egyptě.

Aby to nevypadalo tak blbě, že zas chci do Afriky ( již po páté za sebou - předtím jsem na afriku nadával a jezdili jsme na dovolenou po Evropě ), tak jsem nechal dceři vybrat hotel ( té se v egyptě zas moc líbí ) a termín dovolené nechal na manželce ( problémy s dovolenou - směny )

Hned druhý den po příjezdu do hotelu jsem na informační schůzce zaplatil výlet do LUXORU, který je mimo jiné spojen i s návštevou údolí králů.

Bohužel, v jediné hrobce kde je sarkofág ( dle naší průvodkyně ) jsem na na narazil na neúplatnéného ARABA. Něco pořád mlel o TURIST POLICE ( turistické policii ) a přestože moje nabídka stoupla z 1$ až na 5 $, tak mi focení nedovilil. Průvodkyně ještě před vstupem varovala, abychom pokud s tím onen dohlížející nebude souhlasit, abychom ho neprovokovali - zabavení fotoaparátu apod. Jsme se musel Svého pokusu o vyfocení legend vzdát.

V následujícíh dvou hrobkách ( v ceně vstupného je možno navštívit pouze 3 hrobky ) již sarkofág nebyl, takže žádné spojení legend se nekonalo.

Poznatky :
    Originální tričko ce4you saje dobře pot i v 49 °C ve stínu. Takové teplota tam byla.

Tričko už se mnou bylo v minulých letech na pyramidách nebo na sahaře, ale tyto výlety bych přirovnal procházkou stinnou lipovou alejí.
    Zde se však ukázala jeho síla.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00221892_P6250176_jqm2.jpg 
Zobrazení: 48 
Velikost: 34.3 KB 
ID: 6584  
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Škoda...

Jen poznámka: Neúplatný arab- to existuje??? Nechápu že ještě není v muzeu kuriozit...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jiří Pospíšil
    ... tak jsem nechal dceři vybrat hotel ( té se v egyptě zas moc líbí ) a termín dovolené nechal na manželce ( problémy s dovolenou - směny )...
    a sobě vybrat, kdo to všechno zaplatí. (já nebo já?)

Hlavně, že se ti tam líbilo. Díky za reklamu - stoupla sledovanost i počet příspěvků v diskusích. Jak to sleduji, tak se mi opravdu zdá, že některé dotazy nepíší Češi česky, ale Arabové. :sarcastic: :?

PS:
    Co jste mě přivezli? )

Podobná témata

1. iPAQ hx4700 - jaký máte soft v roce 2007?
    Od BeepBeeep v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-11-2007, 18:49
  2. Co chystá HTC v roce 2007 ?
    Od Zdenek Malinsky v sekci HTC & klony
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 14-03-2007, 15:25
  3. Termíny konání pražských srazů v roce 2007
    Od Zdenek Malinsky v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-01-2007, 13:23
  4. Průzkum: termíny a místo konání pražských srazů v roce 2007