Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Bluelangel > Nizka citlivost mikrofonu

Metiu (6)|29.6.2007 10:30
Zdravicko .. pokial som to zle zaradil prepacte ..

Vlastnim HTC Bluelangela (Qtek 9060) od T-mobilu , mam tam WM5 , 4GB SDcku .. vsetko bezi bez najmensich problemov AZ na jednu vec >
ludia sa mi stazuju ze ma je strasne slabo pocut ked so mnou rozpravaju po telefone , v nastaveniach systemu mam zapnute Microphone AGC , skusal som urobit zaznam hlasu pri vypnutej a zapnutej funkcii , v ramci zaznamu hlasu nastalo vyrazne zlepsenie , ale co sa tyka telefonovania skoro ziadne :(. Je v zaruke este asi 3 mesiace , ale neviem neviem co by mi povedali v T-mobile na WM5 ..

Ma niekto nejaky napad ? Rozobrat a precistit mikrofon ? Je tam iba jemny prach .. teda velmi jemne , skusal som to prefuknut ,ale nepomohlo to .. pri pripojeni externeho mikrofonu (Handsfree) je hlasitost v poriadku.

Vdaka. ;)
Metiu (6)|30.6.2007 23:06
Nikto nema ziadny napad ? :(
daww (687)|30.7.2007 19:00
Mám stejný problém a je to myslím věc HW. Dělalo to i při WM2003SE. Nikde jsem řešení nenašel. Přes HF je to v pohodě. Typuji tedy na šunt mikrofon.
Nesli (409)|5.8.2007 12:11
Jj, dělaj to všechny MDA III, nejde o to že by byl mikrofon co tam je šunt či tak něco,je jen špatně umístěn(moc zapustěný)-zkoušel jsem to s vytahlým MIC ven a hlasitost byla dobra-tj. otevři cihlu a malym vrtačkem uďelej do krytu v miste mikrofonu větší douru,aspon takovou jaká je u resetu...pak je to docela v poho..

Je to holt jen jedna z dalších veci co se panum ing. z htc nepovedlo, treba jako BT:)
daww (687)|10.8.2007 21:16
BT ? ten byl do flashe na WM 5 naprosto super. Ale to byl broadcom a teď je tam MS :no: Už jsem z toho zoufalej. Neexistují ovladače na WM5 od broadcom ?. Když už jsem u BT. Netuší někdo, proč čas od času mizí spárování a musí se párovat nanovo ?
Nesli (409)|12.8.2007 20:27
Softwarová funkcnost je super, to jo,jde mi spise o to ze mi v BT ST sluchadlech zmizi zvuk kdyz jsou dale jak 1m od MDAIII,s PC hraji na 15m-ale vyřesil jsem to-navařil jsem na zakladku mda vsesmerovou 2dBi wifi antenu misto BT vysilače, sice trochu prasarna a vylejza to cele ven, ale 4 az 5 m s tim udelam:).. Jj, taky jsem chtel na WM5 Broadcomm, holt asi smula- musime si vystacit s microshitem:)..
daww (687)|3.9.2007 12:42
Ten trik s mikrofonem funguje :yes: bomba :D :D :D
broadcomm BT stack na WM5/WM6 jde viz zde vyzkoušeno na WM6
dansafe (144)|5.9.2007 22:10
Potřeboval bych radu nebo fotodokumetaci jak rozebrat HTC Bluelangela, abych si upravil taky dírku pro mikrofon. Díky.
daww (687)|5.9.2007 22:56
Já ho nerozebíral, ale upravil zvenčí pomocí ručního vrtáčku co dávaj v sadě na plnění tiskových kazet :-) Chce to ale nejvyšší opatrnost