Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zahesloval jsem si PDA

spoof (7)|28.6.2007 19:06
Dobrý den, pragramem Secure Lock jsem si nastavil heslo, ale bohužel si na něj nemohu vzpomenout. Zkoušel jsem pár pokusů přez tento program a po určitém pokusu jsem jen viděl 7 6 5 4 ...povedlo se mi ho včas vypnout přez Running Programs. Nevim co by se stalo kdybych to neudělal, asi vyplo...? Potřeboval bych poradit jestli může nějak to heslo zrušit, nebo alespoň mít pokusi ho tam vložit, vim co tam mám za čísla, ale nevpomenu si přesně na kombinaci. PDA je zaplé a normálně funguje. Nepomohl by HR?
Děkuji za rady.
Carabei (611)|28.6.2007 22:34
pokud jde o permanentni heslo tak pri HR na nej budes taky tazan. Ale pokud si pamatujes jaky jsou tam cisla a ne kombinaci tech cisel, tak mas jen 16 moznych kombinaci, coz je oproti 10000 moznych kombinaci pri neznalosti jakehokoliv obsazeneho cisla prece jen krasny cislo:D
spoof (7)|1.7.2007 13:37
To je pravda, ale mě spíš šlo o to ještli te nefunguje jako u mobilních telofonů že se to po X nepovedených pokusech zablokuje...
Díky
Carabei (611)|1.7.2007 19:03
tady by tenhle problem byt nemel, pokud proste nezadas spravny kod tak nemas k zarizeni umozneny pristup, na rozdil od simky kde ti muze zlodej utracet penize na tvuj ucet, tak tady jde jen o znemozneni prace s pda, pochybuju ze si nekdo da tu praci a vyzkousi 10000 kombinaci, aby se dostal k duvernym kontaktum
frogale (447)|3.7.2007 12:06
Myslis "jen" o neopravneny pristup k leckdy tajnym firemnim informacim? :)