Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P535 zamrznutí - HR? Ne, pořádně ho prošťouchnout!

Rom4n (340)|27.6.2007 17:17
Dnes se mi stalo, ze mi z niceho nic blikala cervena LEDka, signalizujici nejakou udalost, ale byl to plany poplach, zadna zprava, nic. Vypl jsem telefon a restartoval PDAcko. Jenze ouha, zustalo zamrzle na zelene "startovaci" strance. Vyndal jsem baterku, dal dalsi reset, nic. Zkousel jsem cekat, nic.. Uz jsem mel "slzy na krajicku" a pak jsem mu dal asi 6x reset po sobe, jakmile nabehla zelena obrazovka, tak dalsi.. A ejhle, nabehl. Takze to bude mozna reseni pro lidi, co se jim to takhle zasekne a nebudou muset delat hart reset a zbytecne tak prijit o vsechno
Zdenek Malinsky (9781)|28.6.2007 08:05
[QUOTE="Rom4n"] hart reset a zbytecne tak prijit o vsechno[/QUOTE]Pokud je clovek alespon trochu inteligentni, tak pravidelne synchronizuje a zalohuje, takze po hard resetu o nic neprijde.;)
Lutri_ce4you (143)|28.6.2007 08:15
Nejsem zrovna zastánce HR, ale pokud si pravidelně děláš zálohu /třeba přes SPB backup - maká super/ tak tě nemusí HR moc trápit. Prostě ho uvedeš do stavu při koupi a pak z paměťové kartičky nahraješ do čistého telefónu vše zpět a to buď třeba jen kontakty a nebo full :) Myslím, že takto dělaný SR ti na dlouho nevydrží. Je to jak u PC restart, ale třeba ... ;)
Rom4n (340)|28.6.2007 12:00
dobra, ale cokdyz se to nekomu stane treba na ceste do prace v autobusu (jako me...), musel by cekat az domu, kde by udelal HR a obnovil zalohu
Lutri_ce4you (143)|28.6.2007 18:32
Kdepak, to není pravda. Zálohu si vytvoříš na kartu a pak je to otázka cca 10minut :) HR - nastavení - obnova z karty a hotovo :cool: