Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP5550 a připojení na portu 115200

Honny_ce4you (6)|26.6.2007 23:10
Zdravím,

(podle toho co vím) z ničeho nic mi při "probuzení" PDAčka naskočí okno s pokusem o připojení kamsi na tomhle portu... Nepamatuju si, že bych něco přenastavoval.



Záloha (iPaq backup) && hardreset && obnovení nepomohlo a hardresetovat bez zálohy se mi to nějak nechce... :/

Je nějakej jinej způsob?
SPM (182)|27.6.2007 06:50
Nemáš tam k tomu připojený někde něco divnýho? eventuelně nemáš tam nastavený něco, co by se nutně po startu chtělo s něčim synchronizovat?
Honny_ce4you (6)|28.6.2007 07:06
Zkusil sem odinstalovat pár prošlejch trial verzí a nepomohlo to... Jinak netuším, co by se chtělo syncovat / připojovat... A nic připojenýho nemám, semtam jenom GPS BT modul a ten je na jiným portu... :/
Zdenek Malinsky (9781)|28.6.2007 07:52
Zaloha, HR a obnova ze zalohy vetsinou nepomuze, protoze si tam ten problem vratis zpet.

k problemu
Neni to neco s modrozubem a syncovanim pres nej?
Honny_ce4you (6)|28.6.2007 16:23
Nj, ale zkusit sem to musel :)

Ee, přes BT se k PC nepřipojuju, jedině k mobilům a GPS modulu...
Marty.XXXX (1)|27.7.2008 16:23
k tomuto tématu:standardní rychlost rázu 115200 se mi objevila u modrozubu při připojování celké bezdrátové sítě a tak počítejte všichni,že to bude modrozubem a apliákací,která přes něj pošle"špeha" do dalšího zařízení kvůli zprávám o stavu a tak-to je princip některých programů a mnohdy o tom uživatel ani nemusí vědět!!!
Já to tedy tipuji na modrozub a synchro s navigací,na niž si při častém připojování zvykl a řekl bych,že po ní již doslova pase!!!!