Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 373

Téma: HTC TOUCH, MDA TOUCH, rady, tipy, zkušenosti, problémy

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Tak a je tu, já jsem osobně zatím nadšený zejména velikostí, designem a rychlými odezvami... co vy ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

HTC Touch je určitě krokem vpřed jako základní výbava nového strojku, přeci jen holá Windows Mobile jsou opravdu holá. Takže jako plugina zadarmo, proč ne.

Jenže uživatelé softů, ze kterých Touch čerpal inspiraci, ať už provenience SPB, SBSH a dalších Ti oprávněně namítnou, že vzorové softy (pravda, za peníze) umějí daleko více a stěží se jich budou zbavovat.

On jaksi Touch dělá spoustu věcí, ale žádnou pořádně. Tak snad neustrne a příští verze....možná.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Surgical: Člověče chlape tady si někdo koupí novou hračku založí vlákno a ty mu to hned pomluvíš - trocha tolerance by neuškodila. Měl jsem ho dneska v ruce a zařízení je to sympatický, najde si určitě hodně příznivců. :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Chlape HTC Touch je soft (plugin do windows mobile) ne novy typ MDA
    Edit sorry je to MDAhttp://palmare.idnes.cz/foto.asp?r=c...e-telefony_ada
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00221283_capture001_WU3.jpg 
Zobrazení: 63 
Velikost: 15.1 KB 
ID: 6557   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00221283_capture002_u4cs.jpg 
Zobrazení: 60 
Velikost: 14.5 KB 
ID: 6558   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00221283_capture003_Vnrv.jpg 
Zobrazení: 62 
Velikost: 17.5 KB 
ID: 6559   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00221283_capture111_W1I.jpg 
Zobrazení: 64 
Velikost: 13.6 KB 
ID: 6560  

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Ano je to soft, ale pro mne funkcni s tim, ze je podporem konstrukci a jinou dotykovou vrstvou, a verte da se ovladat rukou(prsty) lepe nez stylusem. Dale povysuju za kladne velikost celeho zarizeni

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Rozměry mě velice lákají, trochu mě mrzí foťák, protože váhám mezi P1i a právě Touchem .Nebýt toho foťáku tak jasně vede Touch a WM 6. Avízované ceny jsou v podstatě stejné,ale nevím, jestli se Sony Ericssonu dá věřit po tom průšvihu s P990. Těžké rozhodování za docela dost peněz, každá zkušenost pomůže.
    Provozujete Touch s ještě jednou ochranou folií? Dá se na ten displej dát a pokud ano, neovlivňuje citlivost displeje?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Ano folie je v baleni, kterou jse aplikoval, lepsi se jeste neprodava, nicmene vse funguje jak ma a rozdil mezi funkcnosti jsem nepoznal. jeste jeden poznatek, da se psat I na sw klavesnici prsty,samozrejme nic moc ale pklepu je o dost mene nez jsem mel treba na S200 kde to neslo vlastne vubec...
    pouzivam chytre telefony velmi dlouho, mel jsem jak celou radu Se tak dost nokii s60 s80 tak radu htc tak hp, zatim je toto nejlepsi co jsem mel.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

A to tu nezminujete vybornou funkci touchFlo. Staci napr. v IE do stranky stoucnout briskem prstu (vetsi plochou nez bodem) a stranka se rozjede, zacne scrolovat a postupne zpomaluje. Dalsim tapnutim se da zastavit. Chce to trochu cviku ale je to skvele pouzitelne.
    Milan

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Moc díky za odpovědi, snad se tady trochu rozjede diskuze. Na žádnou zásadní zradu jste tedy zatím nenarazili? Jak je to s viditelností displeje na slunci? Vzhledem k počtu dïoptrií je pro mě kontrast displeje jednou z podmínek koupě. S200 je pro mě kontrastem naprosto vyhovující, je na tom Touch stejně?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Majitele S200 možná bude zajímat
    http://www.youtube.com/watch?v=DF52pHk37D4

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Mám lamerskou otázku. Plánuju koupi svého prvního MDA a toto zařízení se mi dost líbí. Tak teď k otázce. Jde s tím telefonovat normálně u ucha jako s klasickým telefonem nebo pouze přes nějakou handsfree nebo bluetooth sluchátko. Prosím nekamenujte mne za hloupej dotaz.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jde to jako s kazdym beznym telefonem u ucha.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Jaké máte zkušenosti s citlivostí wi-fi?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Takze od vcerejska si s nim hraju. Designove se jim imho docela poved. Padne pekne do ruky a je malinkej a lehkej. Bohuzel s tou velikosti zmizely skoro vsechny tlacitka :no: Jediny programovatelny tlacitko zustalo tlacitko fotaku.

Jinak ten TouchFlo je docela hezka vec, akorat k dokonalosti to ma hooodne daleko. Kdyby tam byl aspon jeden cudlik, ktery by se dal namapovat na OK, tak by to dost usnadnilo praci. Takhle aby se clovek furt snazil trefit ten malej krizek :? Stejne mi prijde, ze se clovek bez stylusu neobejde. Sice je displej hodne citlivej a co muzu porovnat s Variem, tak mnohem presnejsi na doteky prstem, ale furt to neni ono (zvlast pro vetsi prsty).

Co se tyce rychlosti a pameti - prijde mi, ze je to prebaleny Vario. IMHO je to dva roky starej pristroj s lepsim displejem :?

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Zkousel jste na nem nekdo volat pres Skype? Funguje to,kdzy ma pomalej procesor?
    Taky uvazuju o koupi a Skype je pro me nutnost... Diky

Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 548
    Poslední příspěvek: 26-10-2009, 10:07
  3. HTC Touch 3G Jade - zkušenosti, tipy a triky...
    Od qwero_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 31-12-2008, 13:00
  4. Reakcí: 1580
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 15:08