Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 25 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 373

Téma: HTC TOUCH, MDA TOUCH, rady, tipy, zkušenosti, problémy

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Mam tu ted fungl MDA Touch a cestina je resena jako u Varia tzn. WM06 rovnou v cestine.

Jinak pri zruseni customizace hned po startu ukazuje pamet:

Uloziste:
    Celkem 31.44 MB
    Pouzita 7.73 MB
    Volna 23.70 MB
    Program:
    Celkem 47.90 MB
    Pouzita 26.94 MB
    Volna 20.96 MB

Pokud necham dokonci customizaci od TM, tak pamet ukazuje:

Uloziste:
    Celkem 31.44 MB
    Pouzita 9.07 MB
    Volna 22.37 MB
    Program:
    Celkem 47.90 MB
    Pouzita 27.71 MB
    Volna 20.19 MB

Btw. Nejak jsem nepochopil, proc je u toho mdacka jen moznost sw klavesnice + Symbol Pad :?: Proc tam misto toho Symbol Padu nedali Phone Pad?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Doma mám v PC Phone Pad (fungoval mi na Mda Compact 3), večer jsi du Mda Touch koupit, pokud to bude fungovat, tak sem hodím link.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

On funguje normalne, ja se jen divim, proc ho tam nedaj rovnou, kdyz tak preferujou ovladani prstem :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od kenika
    Doma mám v PC Phone Pad (fungoval mi na Mda Compact 3), večer jsi du Mda Touch koupit, pokud to bude fungovat, tak sem hodím link.
    Tak co, jak jsi spokojený s touchem ? a co rychlost/pomalost práce v porovnání s M600i ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Měl bych jeden dotaz: na starém MDA Compact jsem používal u T-Mobilu zvýhodnění Surf+ a Web and Walk Light, ale na novém MDA Touch mi ten prohlížeč nejede. Nemá někdo nějakou funkční verzi?

Jinak ted pěkně bojuji s pamětí, nedokážu si ani najít spojení v IDOSu, otevře se mi jen program a když zadám parametry tak uprostřed vyhledávání mi to hodí chybu, že mám málo paměti. Navigaci jsem už raději nezkoušel. Nemá někdo návod jak uvolnit aspoň několik mega RAM?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdravim, mohl by nekdo prosim popsat zkusenosti s vydrzi Touche? Hlavne v kombinaci zapnute GSM, vypnuty BT a WIFI. Diky..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od buko2760
    Měl bych jeden dotaz: na starém MDA Compact jsem používal u T-Mobilu zvýhodnění Surf+ a Web and Walk Light, ale na novém MDA Touch mi ten prohlížeč nejede. Nemá někdo nějakou funkční verzi?

Jinak ted pěkně bojuji s pamětí, nedokážu si ani najít spojení v IDOSu, otevře se mi jen program a když zadám parametry tak uprostřed vyhledávání mi to hodí chybu, že mám málo paměti. Navigaci jsem už raději nezkoušel. Nemá někdo návod jak uvolnit aspoň několik mega RAM?
    Já tam hodil Rom z Xda-developers HTC Touch Rom with 55mbBigStorage&4mbPagepool (WWE/GER/ITA) a nemám sebemenší problém. Používám jak Idos, tak navigaci. Mám to taktnuté na 298MHz.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od szoustal

Já tam hodil Rom z Xda-developers HTC Touch Rom with 55mbBigStorage&4mbPagepool (WWE/GER/ITA) a nemám sebemenší problém. Používám jak Idos, tak navigaci. Mám to taktnuté na 298MHz.
    S tímhle nemám vůbec žádnou zkušenost, ještě jsem to nikdy nezkoušel. Nepříjdu takhle o záruku - mohl bych třeba poprosit o nějaký návod. Třeba přes SZ. Díky moc

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ahoj,
    při ztrátě signálu se mi pokaždé spustí průvodce nastavenim přípojeni (GPRS/EDGE). Jelikož T-Mobile CZ není v databázi, stejně tento průvodce nic neudělá jen otravuje.
    Nemáte prosím někdo nápad, jak tuto "službu" u HTC Touch vypnout?
    Předem díky za pomoc,
    FraZI

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

ahoj, jsem tady novacek. chci se zeptat, jak se provede zruseni customizace a co se tim zmeni. nikde to nemohu najit. diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

...na starém MDA Compact jsem používal u T-Mobilu zvýhodnění Surf+ a Web and Walk Light, ale na novém MDA Touch mi ten prohlížeč nejede...
    Stahni si Operu mini 3 nebo 4 beta a zapomen na wnw light. Ten byl stejne primarne delan pro "hloupe" telefony a navic je to v podstate Opera mini 1. S uctovanim je to stejny.
    Jinak ted pěkně bojuji s pamětí, nedokážu si ani najít spojení v IDOSu, otevře se mi jen program a když zadám parametry tak uprostřed vyhledávání mi to hodí chybu, že mám málo paměti...
    Zkus tam nastavit min prestupu. Dost to pomaha.
    Citace Původně odesláno od tomas.ru
    ...jak se provede zruseni customizace a co se tim zmeni...
    Po prvnim spusteni nebo po HR Ti vyskoci hlaska, ze se do trech vterin spusti customizace. Staci dat soft reset a customizace je zrusena. Customizaci se instaluji ruzne ficurky operatoru, i kdyz zrovna u MDA Touch jsem moc rozdilu nenasel. Je to videt i na pameti viz. vyse. U starsich MDAcek to bylo vyraznejsi.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

jak můžu přiřadit mp3 na sms a budík, nikde to nemohu najít. díky

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Mám dva dotazy

Jak zrušit customizaci po formátu? at klikám kam klikám tak pokračuje :?

A jde na Operu 4 mini (beta) provozovat při připojení na wifi, případně ja ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Nevím, jak teď, ale rád bych všechny upozornil, že ještě nedávno T-mobile Operu 4 nepodporoval, protože funguje přes něco jiného. Nevím však, jestli to už přizpůsobili i pro 4ku nebo ne... abyste potom neměli hodně prodatlováno.....

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Cau, jsem novym majitelem MDA Touch a chtel jsem se zeptat...

1) Kdyz do zarizeni naflashuju novou rom, prijdu tim o zaruku? Da se nejak zazalohovat ta puvodni?

2) Je nejak mozno mit na notasovi zaplou wifinu, pripojit Touch pres wifi a mit sdileny internet?

3) Jake programy byste si dali do touche? Mate nake oblibene / uzitecne?

Diky za pomoc

Strana 3 z 25 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 21:38
  2. Reakcí: 548
    Poslední příspěvek: 26-10-2009, 11:07
  3. HTC Touch 3G Jade - zkušenosti, tipy a triky...
    Od qwero_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 31-12-2008, 14:00
  4. Reakcí: 1580
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 16:08