Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OS v4.21-v češtině

Alex0006 (2)|26.6.2007 18:06
Mám PDA Acer n35 s navigátorem Tom Tom Mob..5. Baterie se mi úplně vybila a po dobití PDAčka mi zmizela navigace a OS byl v angličtině. Jsem z toho špatný a nevím co mám dělat. Další prachy do inovace nebudu utrácet. Prosím o pomoc: OS v češtině, mapy a software, atd.
Saman_ce4you (1451)|26.6.2007 18:23
Vsechno byl soft nainstalovany v pameti pristoroje, jenz se vybitim vymazala. Pokud jsi to predtim installoval, tak od vseho musis mit instalacky (exe na PC, cab pro PocketPC) a nic nebrani v tom to nainstalovat znova a pro priste si pamatovat, ze je lepsi delat pravidelnou zalohu..
Alex0006 (2)|26.6.2007 18:28
Nainstalované to už bylo a instal CD k tomu nebyly. V balení byl jen set na nabíjení do auta. Proto se obracím o pomoc. Vím , že jsem v pr...
zivan (615)|26.6.2007 20:19
Pokud jsi od nekoho koupit to PDA, tak ho zkus kontaktovat. CD s cestinou by mu melo byt k nicemu.

Mas k tomu PDA fakturu? U n35 by mela byt lokalizace od Sunnysoftu a ten by podle faktury mohl poskytnout reg.udaje pro instalaci cestiny. Mozna by se s nimi dalo dohodnout i bez faktury. Zkus jim napsat.

No a pokud nemas instalacni medium k navigaci, tak ji asi nebudes mit legalne a nikdo ti tu radit o nelegalnim ziskani nebude.