Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

internet v PDA mio p550m přes WIFI

jirka1022 (12)|26.6.2007 16:41
Dobrý den,vím že se budu asi opakovat v tématu ale prostě nemoho připojit své mio na net přes WIFI.Můžete mi někdo poradit jak na to??Sice jsem znalí počítačů ale napište mi to někdo jako kdybych byl uplnej trouba jo??vážně moc díky za odpoveď.Už jsem vážně zoufalej.
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2007 16:53
Pokud jde o pripojeni k hot-spotu nekde na ulici, tak v drtive vetsine pripadu staci jen zapnout wifi v pda, pockat co najde a pak se k nejake free pripojit. Nejde-li to, zkus vypnout a zase zapnout wifi popr.soft reset nebo nejakou utilitu.

Jde-li o domaci sit, tak jsi asi mel byt trosku konkretnejsi. Ale i tak si myslim, ze techto navodu je to nemalo a staci se jen trosku porozhlednout po diskusich.
jirka1022 (12)|28.6.2007 11:33
moc díky za postřehy.ale moc mi to nepomohlo,zkusim být trochu konkrétnější.mam notebook s wifi který je normálně připojen na internet a chci to pda připojit přes wifi s notebookem abych mohl na net.podařilo se mi pda spojit do sítě s notebookem ale net mi pořád nejde(na PDA) takže co s tim??chci si koupit wifi síťovku na stolní pc ale nekopupim to dřív dokud nebudu vědět že mi to pofrčí.Díky za pomoc
SPM (182)|28.6.2007 14:28
[QUOTE="jirka1022"]moc díky za postřehy.ale moc mi to nepomohlo,zkusim být trochu konkrétnější.mam notebook s wifi který je normálně připojen na internet a chci to pda připojit přes wifi s notebookem abych mohl na net.podařilo se mi pda spojit do sítě s notebookem ale net mi pořád nejde(na PDA) takže co s tim??chci si koupit wifi síťovku na stolní pc ale nekopupim to dřív dokud nebudu vědět že mi to pofrčí.Díky za pomoc[/QUOTE]

Jo, přesně tohle tu proběhlo v jinym threadu :-) Musíš ten notebook/PC donutit natovat to spojení z WiFi na rozhraní, kde má připojený net...
jirka1022 (12)|28.6.2007 17:17
Nevím přesně co mam teda dělat,nejde to popsat trochu laicky bez slov jako router,AP a tak??Moc tomu nerozumím.Spíš by mi pomohl nějakej postup jako klikni sem a tam a udělej tohle.A můžu vědět kde se tenhle problém už řeší??Možná jsem to už četl ale asi tomu přesně nerozumin. FAKT díky za SNAHU
Carabei (611)|28.6.2007 22:59
Nooo polopaticky ti to vysvetli nekdo kdo sedi u tveho pocitace a vi co tam mas za programy, ruzni vyrobci pouzivaji ruzny obsluzny software pro wifi, tudiz navody nejsou uplne univerzalni. Slova jako router a AP bych bral v dnesni dobe jako vcelku casto pouzivana, alespon co se tyka internetovych pripojeni. AP tzv. pripojny bod a definici routeru bych nechal na nekom z povolanejsich