Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC VOX - samovolne zapinanie ikonky "E"

landov (54)|25.6.2007 13:26
Zdravim, odsledoval som, ze niekedy sa mi samovolne objavi nad indikatormi signalu ikonka "E" (pritom nemam zapnute ziadne automaticke aktualizacie ani stahovanie mailov). Co som vysledoval,tak sa to deje ked je napr. v oblasti mimo signalu operatora, tak okamzite vyskoci "E" a neda sa nijako zrusit, az naslednym stiahnutim napr.mailov, alebo aktualizaciou pocasia atd. Poradi niekto???
hujer_ce4you (142)|25.6.2007 14:46
Zkus buď toto a nebo ...

Pod klíčem HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\PhoneExtendFunction
Vytvoř hodnotu: NoGPRSAutoAttach a nastav na 1.

("NoGPRSAutoAttach"=dword:00000001)
landov (54)|25.6.2007 15:14
[QUOTE="hujer"]Zkus buď toto a nebo ...

Pod klíčem HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\PhoneExtendFunction
Vytvoř hodnotu: NoGPRSAutoAttach a nastav na 1.

("NoGPRSAutoAttach"=dword:00000001)[/QUOTE]

Postup od p.Sybola mam aplikovany...ale to je len na automaticke odpojenie GPRS po aktualizaciach atd...a funguje to dobre, ale neriesi to moj problem.

To druhe co uvadzas (Vytvoř hodnotu: NoGPRSAutoAttach a nastav na 1) ma aku funkciu? Aby som nieco nedomrvil :-)
hujer_ce4you (142)|26.6.2007 11:51
Neboj nic nedomrvis, kdyz tak to zase smazes.
Nastaveni udava zda bude GPRS automaticky zapnuto/hledano kdyz je GSM signal (napr. zapnuti nebo prechod z modu Letadlo)
ivov (15)|26.6.2007 17:37
Mám stejný problém. Bohužel změna registru NoGPRSAutoAttach nepomohla. Skutečně se ikona G/E objeví při ztátě a následném obnovení signálu (např. v podzemních garážích). Osobně si však myslím, že je to jen problém grafiky, protože v CommandManageru je tlačítko GPRS nedostupné. Můj odhad je, že při spuštění této utility si tato "šáhne" jestli je spojení aktivní a podle toho se stává tlačítko dostupným. Asi by to chtělo nějakou aplikaci na měření přenosů packetů. Pak by to bylo jasné. Já mám paušál na konektivitu, takže jsem nic takového nesháněl.
landov (54)|27.6.2007 08:42
[QUOTE="hujer"]Neboj nic nedomrvis, kdyz tak to zase smazes.
Nastaveni udava zda bude GPRS automaticky zapnuto/hledano kdyz je GSM signal (napr. zapnuti nebo prechod z modu Letadlo)[/QUOTE]

tak bohuzial ani toto nepomohlo...ma niekto este nejaky napad, cim by sa tomu dalo pomoct?
ivov (15)|27.6.2007 09:37
Pomoct se tomu asi nedá nijak, ale jsem přesvědčený, že ta ikonka se tam zobrazuje jako důsledek chyby v GUI. Připojený ten telefon dle mého ve skutečnosti není.
landov (54)|27.6.2007 09:48
[QUOTE="ivov"]Pomoct se tomu asi nedá nijak, ale jsem přesvědčený, že ta ikonka se tam zobrazuje jako důsledek chyby v GUI. Připojený ten telefon dle mého ve skutečnosti není.[/QUOTE]

Mas pravdu, v skutocnosti pripojeny nie je, pretoze som skusal normalne telefonovat (pricom ikona E bola aktivovana) a slo to normalne, ak by bolo pripojenie E/G skutocne aktivovane, tak by sa hovor nedal vykonat...
ivov (15)|27.6.2007 09:53
Musíme vydržet do vydání opravných patchů. Otázka je, zda-li je to chyba firmware nebo windowsů. Třeba budeme moci využít nové služby WM6 Windows Update ;)