Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox 600 upgrade na WM2003de

typeck (5)|24.6.2007 20:08
Loox 600 upgrade na WM2003de
Ahoj, vedel by mi s tymto problemom niekto poradit? Kde zohnat samotny upgrade, popripade sa neak dohodnut na danom upgrade? Kedze moja znalost nemciny je nulova, vzdal som moznost pozriet sa na neake nemecke fora. Vcelku ma hneva ze pri vybyti baterie sa vsetky udaje zmazu a este par inych dalsich veciciek. Kedze tato hracka je uz pomerne stara a neoplati sa mi do toho vrazat neake velke peniaze, bol by som vdacny za kazdu pomoc :)
Zdenek Malinsky (9781)|24.6.2007 23:11
[QUOTE="typeck"] ze pri vybyti baterie sa vsetky udaje zmazu[/QUOTE] Ale v tom ti 2003 nepomohou. To umí až WM 5, ale ty tam nedostaneš. Co třeba raději pravidelně zálohovat a synchronizovat? Nastavit automatický backup na kartu při poklesu napětí baterie např. 10% a o žádná data nepřijdeš.
typeck (5)|25.6.2007 01:40
hmm, tak uz nevem teda odkial som mal ze to pomoze, ale aj tak mi ostava pda so starsim systemom ako by mohlo mat, ono to 2003 asi iste aj vylepsuje pracu s pda, ci uz lepsie vyuzitie prostriedkov, alebo softu, ktoreho asi viac zozenem na 2003. Napriklad ani GPS sa mi na tom nepodarilo rozbehat. A zaroven som myslel ze tym aj predidem problemom ktore mam pri synchronizaciu cez bluetooth ktorych som sa teda nabazil poriadne, vlastne sa mi to ani nepodarilo rozbehat. Tak som vsadil na lepsi OS. :)